Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy este korábban...

Mit tegyek, hogy este korábban elaludjon?

Figyelt kérdés
Este fél 11-kor alszik el általában. A legrosszabb, hogy ha véletlen be is alszik fürdés után fél 9 körül, akkor is felébred fél vagy max. 1 óra múlva, mintha csak egy kis szundi lett volna és frissen vidáman hancúrozik éjfélig.Na ilyenkor már kivagyunk a féjemmel.Persze ez a ritkább eset, a fél 11-es elalvás a megszokott.Segitsetek anyucik!

2013. ápr. 3. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, hogy 13 hós a fiam.
2013. ápr. 3. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.. az enyém éjfél körül alszik el, van hogy később. ugyanez a helyzet nálunk is, hogy fürdés után ha elalszik (mert mondjuk egész nap nem aludt szinte semmit), akkor még később alszik el este. én 7-8 táján fürdetem
2013. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nappal mennyit és mikor alszik?
2013. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, hogy kérdezed, éppen akartam irni..eszembe jutott, hogy ez hasznos info lehet. Szóval 8 körül ébred. 11 körül elalszik de csak a baba kocsiban, ha bent maradunk akkor dél, fél 1 körül ájul be és alszik egy órát. Jó lenne persze ha tovább húzná, de ennyi elég neki.Utána pedig sajna elég későn 4 körül alszik, de akkor már persze 2 órát.
2013. ápr. 3. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

ha többet lenne levegőn nem segítene? persze nem ilyen hülye időben, amikor kopoltyú is kell ha ki akarsz menni..

D.u már ne hagy 2 órát aludni szerintem, csak egyet

2013. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. hát egyértelmű hogy a du-i alvással van baj, el is hiszem ha 6kor felkel nem tud 11előtt elaludni. nem tudsz egy alvást csinálni a kettőből? vagy délelőtt hamarabb nem tudnád lerakni? valahogy ezen kéne variálni.
2013. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat!igen, amint jobb idő lesz sokat leszünk kint. Megpróbálom először délután felébreszteni egy óra alvás után. Meglátom hogy fogja viselni,remélem nem lesz nyűgös miatta.
2013. ápr. 4. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!