Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. miért változott így...

S. O. S. miért változott így meg a kislányom?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák, Kismamák!

Nagyon kétségbe vagyok esve, ezért kérném most a tanácsotokat, segítségeteket. Kislányom 11 hónapos lesz. Most bújt ki a 8. foga. Az elmúlt egy hétben, mintha teljesen kicserélték volna a kislányomat. Egész nap sír. A sírásából úgy érzem, hogy nem fáj semmije, csak rám vágyik, de legtöbbször a kezemben is sír. Nem tudom letenni, egész nap alig tudok megcsinálni valamit, a házimunkával is úgy végzek, hogy sír közben. Reggel amint felkel, már sír és egészen estig így megy. Éjszaka is nagyon sokszor felkel, pedig eddig már sokszor átaludta az éjszakát. Tegnapról mára éjféltől hajnal hatig tíz percenként sírt fel!! A cici sem mindig kellett neki ilyenkor. Ma pedig már egész nap szinte nem evett semmit! Nem lázas, nem tűnik betegnek, nem látom és érzem, hogy fájna valamije. Jön utánam egész nap sírva, ha pisilni megyek, bárhová. Ha beteszem a járókába, akkor nagyon keservesen sír, nincs szívem sírni hagyni szegényt, de így teljesen ki vagyok már merülve. Segítségem nincs. Mit tehetnék, miért csinálja ezt? Köszönöm szépen a válaszokat előre is, mindenkinek!


2013. aug. 15. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Nagyon aranyos vagy :)

Van hordozókendőnk meg kengurunk is, még hasfájós korában vettük meg, sajnos utálja, visít benne :(

2013. aug. 17. 10:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Alakult valami? Még mindig megvan a probléma?

Jött fogacska?

Hogy vagytok?


3as voltam

2013. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Köszönöm szépen az érdeklődést.

Fogacska nincs még útban sem a doktornénink szerint, illetve nem is beteg. Viszont továbbra is ilyen sírós. Amikor kapott éjszakára nurofent vagy panadolt, ugyanúgy felébredt. :(

2013. aug. 21. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!