Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El merjem vinni most hétvégén...

El merjem vinni most hétvégén a férjem rokonaihoz a 7 hós lányomat?

Figyelt kérdés
A 7 hós kislányom még soha nem volt náthás, de nem is nagyon mentünk sehová vendégségbe. A férjem uncsiának 2 gyereke van. Az egyik most ment oviba a másik 6 hós. Múlthéten mindkét gyerek náthás volt. Most már nem, csak a a nagyobbik köhög egy kicsit, de azt mondta az anyuka, hogy nyugodtan menjünk mert már nem betegek. Mit tegyek? A férjem már nagyon vágyik a rokonaihoz, ragaszkodjak ahhoz, hogy maradjunk itthon?Ti mit tennétek?
2009. okt. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan már nem zárhatod el a világtól! Nyugodtan menjetek csak, ha náthás lesz, az még nem világ vége, pár nap alatt rendbe jön!

Jó utat!

2009. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi fiunk 5 hónapos, és visszük magunkkal hétvégén rokonlátogatóba. Nyugodtan menjetek!
2009. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem zárom el, mert a szüleimhez meg anyósomékhoz elszoktam vinni, csak még kisgyerekes házhoz nem mentünk. Az a baj, hogy ő egy olyan gyerek, hogy ha valami baja van semmit nem hajlandó megenni. Egyszer fogzás miatt kicsit hőemelkedése volt, és több mint egy hétig küszködtem a kaja miatt. Meg nem szeretném hogy a nátha miatt éjszakázzunk, Nagy alvásigényű gyerek.
2009. okt. 28. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek! Esetleg ne puszilkodjanak, és ne nyalogassák egymás után ugyanazokat a játékokat. Ha valamit nagyon akar, előtte mosd le. Bár garancia nincs, viszont egy nátha nem a világ vége. Mi azt szoktuk még csinálni, hogy kültéri programot szervezünk (séta/játszótér), úgy kevésbé kapjuk el...
2009. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én vinném.

Meg amúgy is, ha még nem látott gyerekeket, elég baj az....

2009. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az hogy még nem voltunk olyan ismerősöknél ahol kicsi baba van még nem azt jelenti, hogy nem LÁTOTT kisgyereket. Mit gondolsz egy szatyorban élünk?
2009. okt. 28. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan vigyed. Ha még szoptatod ellenálló a szervezete a kisebb náthával szemben. Ha meg már nem, akkor is védi az anyatej. Ésha mégis megbetegszik, akkor átestek az első náthás megbetegedésen, és az sem jelenti azt, hogy nem vigyáznál eléggé a kislányodra.
2009. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!