Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 21 hónapos...

Mit tegyek, ha 21 hónapos kisfiam fél a függönytől?

Figyelt kérdés
Ez ma lett nagyon durva estére. Ordított a függöny látványától és a zuhanyfüggönytől is, pedig sosem félt tőle. A szobában lévő függönyre néha mutogatott és jelezte hogy fél tőle, amikor a ventillátor vagy a szél meglibbentette. De ma este olyan sírást rendezett fogmosás közben a zuhanyfüggönyre, hogy még én is megijedtem. Mit tegyek? Még nem beszél, nem tudja elmondani, hogy mit lát. Én próbáltam elmondani neki, hogy nem kell félnie, nincs ott semmi, anya és apa megvédi mindentől.

2013. aug. 16. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szoba függönyre nem lehet valami aranyos díszt tenni?

Zuhanyfüggöny nekem nincs én biztos levenném ha félne tőle.

2013. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy fürdés közben észre sem veszi, nem foglalkozik vele. A függöny dísz jó ötlet! Köszönöm!
2013. aug. 16. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem most jutott eszembe, hanem tegnap nézegetem a meskát, és akkor jutott eszembe, hogy nekünk is kellene valami a függönyre.


Valami ilyesmiket tervezek én is rávarrni.

[link]

2013. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak annyi, hogy a libbenéstől ijedt meg, és nem tudta, mitől mozog.

Emlékszem, amikor felfedeztem, hogy a radiátor fölött lebeg a függöny, megkérdeztem anyukámat, az a Jézuska-e? (Karácsony környéke volt éppen.) Hát anyukám rögtön letörte a szarvam és elmondta, a felszálló meleg levegő az, ami lebegteti. De nem tudom, ha nem ezt mondja, hanem rábólint Jézuskára, nem féltem volna-e Jézuskától? Mert kisebb koromban a mumus az István, a király plakát volt például. :)

2013. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El is lehet húzni és megkötni, vagy a díszíteni. Ha a lebegéstől fél, akkor jobb ha elkötitek oldalra.
2013. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Lehet, hogy itt más probléma is lesz. Azóta csak ma tapasztaltam hasonlót. Elkapta a zuhanyfüggönyt, és el sem engedte, mintha nem tudta volna elengedni, a férjem úgy tépte ki a kezéből a függönyt. Leizzadt és ökölbe szorította a kezét, furán sírt... azt hiszem ebből neurológia lesz. Remélem, hogy nem valami idegrendszeri probléma. :(

2013. aug. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!