Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy a 3 hónapos...

Létezhet, hogy a 3 hónapos kislányomnak jön a foga?

Figyelt kérdés
Napok óta nyűgös, alig van étvágya és a testhőmérséklete is 37,8 körül van levonva.
2013. aug. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szájába belenézve mit látsz? Nyálzik? tömi az öklét?
2013. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy igen lehet van akinek korán kibújnak az elsők
2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,tömi és nyáladzik. A felső két kis kocka jól látszik,de semmu fehéres dolgot nem látok.
2013. aug. 19. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Lazább a széklete?Ököltömés,nyálzás ilyesmi korban életkori sajátosság.
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem pl. az első két fogam három hónapos koromban bújt ki. A fehér íny hónapokig eltarthat, de ha tényleg kibújik a fogacska, akkor az ínyen kis rés, repedés található, ami alól áttör a fog.

A levonva (ez mit jelent pontosan, magasabb értéket mutat a hőmérő? Mit vonsz le?) mért 37,8 fok viszont szerintem sok, nem hiszem, hogy a fogzástól van. Érdemes orvosnak megmutatni, pláne, ha tartósen nem megy lejjebb a hőmérséklete.

2 gyerekes anyuka

2013. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár jöhet is. A fiamnak négy hós kora elptt bújt ki az első 1 héttel, előtte sokat nyálzott, nyűglődött, de betudtam a babadolgoknak. Aztán láttam, hogy beduzzadt az ínye és kibújt. Azért volt annyira meglepő, mert a nővérének meg 10 hónaposan jött az első, erre nem számítottam. Figyelgesd az ínyét, de ha belázasodik, az nem a foga miatt van, az inkább csak hőemelkedést csinál.
2013. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!