Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mi? Miért nem csak én,...

Miért mi? Miért nem csak én, vagy ő?

Figyelt kérdés

ezalatt a kérés alatt gondolok arra, hogy elég sok anyuka mondja azt hogy "fürdünk", "eszünk" "alszunk, stb... holott ezt általában a baba csinálja.

oké, azt megértem, hogy hozzászokott ahhoz, hogy terhesség alatt többesszámban beszélt magukról, mert akkor még valóban úgy is volt... én is többesszámban beszéltem. de amint megszületik a baba, onnantól egy külön kis emberke :)

csak az én szememet zavarja, vagy más is van így ezzel?

(nem veszekedést akarok szítani, úgyhogy kérek mindenkit, hogy ezt tartsa szem előtt, és ha veszekedni akar azt ne itt tegye...)

köszönöm :)


2013. aug. 19. 21:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
52%

"Isten ments az olyan anyáktól, akik csak elvégzik a teendőket a gyerek körül, semmi becézgetés, cirógatás"


Miért ne becézgethetné gügyögés nélkül. Normálisan emberként kezelve is lehet egy gyerekhez beszélni.

2013. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ritkán használom ilyen formában. De valóban fürdünk, eszünk - mert én is ott vagyok vele (10 hónapos). Nem megyek addig tévézni, összepakolni, pihenni mert akkor egyedül fürdene, enne.

Én már ráültetem a bilire, elég jól megy neki, ilyenkor azt mondom apának - megyünk bilizni, bilizünk - mert ott ülök a szőnyegen mellette, pedig én már régóta nem abba teszem.

2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
68%

Az előttem szóló mindent leírt, amit én is akartam, szerintem is így helyes mondani ezeket.


Aki meg primitívnek nevez bárkit (kérdem én, egyáltalán milyen jogon???), annak kiváncsi lennék milyen nevelést kap majd a gyermeke...

2013. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, de engem pl. sokkal jobban irritál, hogy valaki még századszor is felteszi ezt a kérdést - nem vitát akarok szítani felkiáltással -, holott ez is már egy ötszázszor lerágott csont.

Ez az ùkori "szájber fonó" ahol ki lehet beszélni az emberek rigolyáit.

Tudom, tudom, erre való ez az oldal. Csak kikívánkozott, bocsánat.

2013. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Utolsó lepj meg minket egy érdekes, új kérdéssel. Már nagyon várok egy olyat :-)
2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
98%
Kapaszkodjatok meg, de én szinkronizálni szoktam a 8 hónapos kisfiamat. Ha kérdeznek tőle valamit, akkor én válaszolok helyette, nem többes számban, hanem egyes szám első személyben, de mintha ő mondaná. :) Akkor ez gáz? :)
2013. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
86%

14-es!

"szájber fonó" - ezen jót röhögtem, köszi! :D

2013. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szerintem írj a Mikulásnak :)
2013. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, a Mikulást a 15. válaszolónak javasoltam.
2013. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
de jó :D nem veszekedésbe, hanem poénkodásba ment el a dolog! :D hát lányok megnevettetek! :)
2013. aug. 19. 22:56
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!