Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mi? Miért nem csak én,...

Miért mi? Miért nem csak én, vagy ő?

Figyelt kérdés

ezalatt a kérés alatt gondolok arra, hogy elég sok anyuka mondja azt hogy "fürdünk", "eszünk" "alszunk, stb... holott ezt általában a baba csinálja.

oké, azt megértem, hogy hozzászokott ahhoz, hogy terhesség alatt többesszámban beszélt magukról, mert akkor még valóban úgy is volt... én is többesszámban beszéltem. de amint megszületik a baba, onnantól egy külön kis emberke :)

csak az én szememet zavarja, vagy más is van így ezzel?

(nem veszekedést akarok szítani, úgyhogy kérek mindenkit, hogy ezt tartsa szem előtt, és ha veszekedni akar azt ne itt tegye...)

köszönöm :)


2013. aug. 19. 21:17
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
ÉS ti is egyes szám harmadik személyben szoktatok magatokról beszélni a babátoknak? ,,Figyelj kincsem! Most elmegy anya pisilni" vagy "Anya most megnézi mivan a pelusba" :D Én általában így szoktam, de nem tudom miért!
2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nem mondom hogy mi,pedig szeretem a lányomat.És ha valamit velem akarnak megbeszélni,nem mondom,hogy mi (párom és én),hanem hogy én.
2013. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!