Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányomnak megygűl...

9 hónapos kislányomnak megygűlt a baja a fogzással. Van valakinek valami tippje ami segíthet?

Figyelt kérdés

Éjszaka 11-3 között 10-15 perceket alszik, közben sírdogál, cicit kér. A dentinox gél nem segít...

Napközben eddig homeopátiáztunk. Chamomilla Vilgaris 15 CH-t adtam neki, de úgy látom ez már nem segít.

Az első két fogacskája kibújt, alul, az elmúlt 2 hétben. Mellettük van megduzzadva az ínye.

Már kora du. is nagyon nyugtalan, nem lehet egy percre sem egyedül hagyni, mert akkor sír, kiabál: "Anya, Anya, Anya". Eddig eljátszott magában akár fél órát is. Jöhettem, mehetem bárhová, nem bánta.

Ma voltunk Babaklubban, ott semmi baj nem volt, élvezte a társaságot, nem is nagyon jött oda hozzám.... És nem nyafizott. De mindjárt itt a délután. :(

Mivel segíhetnék neki? A hűtőrágóka nem köti le.


2009. okt. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nappal chamomilla, éjjelre viburcol kúp.
2009. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Éjjelre én is viburcol kúpot javaslom, mi is azt használjuk a fiamnak felül jön két foga ő is 9 hónapos.

2009. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez homeopátiás kúp igaz? De lehet meddig lehet ezt használni? Mármint pl. 1 héten át lehet?

Nurofent nem nagyon adnék neki, ha nem muszály. Egyébként ma hajnalban az nyugtatt meg.

2009. okt. 29. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
homeoptiás igen. addig add, ameddig kell:)
2009. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a homeopátiás kúpot, bár nekünk nem segített.
2009. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Homeos cuccok: nappalra chamomilla vulgaros 15 ch 3x5 golyó, éjszakára viburcol kúp, akármeddig használhatod.

Ha nem használnak, akkor alkalomszerűen panadol vagy nurofen, a lényeg, hogy tényleg, csak 1-1 éjszaka.


Egyébként pont belépett ebbe a bizonyos szeparációs szorongás időszakba, nem feltétlenül a fogától van. Az én gyerkőcöm kb azóta folyamatosan a nyomomban van, egy méternél távolabb sosincs tőlem. Először kibulizta, hogy vele legyek, nem játszott el egyedül, aztán utánnam mászott, most már gyalogszerrel követ mindenhová, mint egy kis manóárnyék :) 15 hónapos.

2009. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aloe first forever spray

[link]


Aloe Activator

[link]

2009. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éjszakára panadol baby szirupot adtam a gázos napokon, és nagyon bejött. Max 3 éjszaka adtam egymás után.
2009. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!