Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az angol nevekről? Hatodik hónapos terhes vagyok, ikreket várok (lány és fiú), és hozzá kell tennem, hogy külföldön fogok szülni! Ezért angol neveket soroltam csak fel.

Figyelt kérdés

Lány nevek: Isabelle, Bella, Heather, Roxanne, Evolet, Gemma, Clarissa, Kathrine, Emmeline, Jemima

Fiú nevek: Dominic, Jonathan, William, Jeremy, Noel, Alexander, Richard, James, Jamie



2013. aug. 20. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Én a Bella és Noel neveket adnám, de csak azért mert azok Magyarországon is teljesen jók, talám egyszer még itt is éltek majd :) szintén ikres anyuka
2013. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
29%
Clarissa és az Alexander nevek tetszenek nekem ,a többi tucatnévnek tűnik.
2013. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi is kulfoldon elunk. A ki kisfiunk Dominic lesz :) szal en arra szavazok. Egyebkent meg a Noel tetszik.

Lany nevek kozul a Bella, Clarissa es a Kathrine tetszik.

33 hkm

2013. aug. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Kathrine és a Dominic a favorit.

Ha lesz később kisfiam én a Dominik nevet szeretném neki. :)

2013. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom mi nem tetszik: Gemma,Clarissa,Kathrine,Emmeline,Jemima

Fiúkból ami nem tetszik: Dominic,Noel,Alexander,Jamie.

2013. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Jemima, de jól hangzik még a Heather is. Fiú nevek közül a Jamie tetszik nekem. Amúgy nekem is ikreim vannak, ők már 2,5 éves kislányok
2013. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Novemberre várjuk a kisfiúnkat, Angliában élünk, így mi is sokat gondolkodtunk a neveken. Sokáig úgy volt hogy Dominic lesz, de végül a Benett lett a befutó. Ha lány lett volna akkor Hanna vagy Emma lett volna, a tieid közül a Bella tetszik.
2013. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Gemma és az Emmeline tetszik (az én lányom Evelin amúgy, lehet ezért tetszik az utóbbi), fiúk közül a Jonathan, Noel és a Jamie tetszik, de ha a három közül választani kéne akkor talán a Jamie.
2013. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Isabelle,Bella

Jamie

2013. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Isabelle, Jemima, Jeremy, Alexander nevek tetszenek a felsoroltjaid közül.
2013. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!