Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud/csinál az 5 hós babátok?

Mit tud/csinál az 5 hós babátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A hasáról a hátára fordul még visszafelé nem megy, kúszik, mint a kisvakond, repülőzik.

Fogja, eszi a lábujját, dádázik, veri az asztalt.

Állandóan fel akar ülni-állni, de nem megy ezért mérges.

Gügyög és kacag.

Egyelőre ennyi, nem siet a mozgolódással.

2013. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Forog hasrol hátra már régóta, most kezdi a hátról hasra fordulást, de még egy pici hiányzik. :) elkezdett kúszni, de még nagyon kezdetleges. Már áll a lábán stabilan, de azért fogom. :) este 8tól alszik fél8ig. Anyatejes, de kap mellé már almát keksszel meg tejpépet. Tiéd?
2013. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától fordul hasról hátra, most kezdett el visszafelé is (hasra) fordulni, felhúzza a lábát, elkapja, be akarja kapni a lábujját, mosolyog, gügyög, a macijainak "magyaráz" pl. heöö, gííí, dáá. :) Két kezét ha fogom, felhúzza magát, ülni akar. Ölben velem szemben fordulva a lábán rugózik, áll egy ideig. Persze fogom, tartom, de néha annyira feszíti a lábát, hogy alig tudom visszaültetni. Hason fekve emeli a fejét, mellkasát, egyik kezével próbál tárgyak után nyúlni, próbálja megfogni, de még be vannak hajlítva az ujjai.:) Sokat elvan hason, fél órát is, nézelődik, követ a szemével engem, ahogy teszek-veszek körülötte és mosolyog, ha szólok hozzá. Csörgőt megfogja, rázza, csapkod a kezével, gőgicsél közben. minden megfog, elkap és a szájába vesz, rácsál. Kedvence a keze meg a plédje sarka. Alvás: 2-szer alszik napközben, egyszer 3 órát egyhuzamban, aztán egy fél órát délután. Este 8 körül fekszik, reggel 6-ig alszik. Evés: anyatejes, de már evett almát, őszibarackot, sárgarépát néhány alkalommal kóstoltatás szinten. Most kezdjük a hozzátáplálást.
2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
5 hős baba felállt, és fogod?nagyon ügyi, ha magától feláll, de ha fogod, mert nem tud magtól állni, akkor tönkreteszed a gerincét.
2013. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasról hátra és vissza forog, kúszik, négykézlábra állva hintázik előre hátra. Sokat gügyög, dadada - mamama, ilyesmik. Van két foga. Nagy huncut, sokat nevet :-).

A tiéd mit csinál?

2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Forog mindket iranyba, de csak ha nagyon akar valamit.(nagyon nyugodt baba nem tul konnyu ravenni)

Hason szeret jobban fekudni es 1-2 orat is elvan ugy ha vegig ott vagyok es lefoglalom (vagy barki mas)

Gogyog kacag...mit kacag, rohog ha a novere bohockodik neki.nem ultetem nem alltatom.

Szepen nyul a hjatekokert es meg is fogja oket, de nem mindent tud meg felemelni, de amit elkap az nem ussza meg es nyalfurdot vesz :)

anyatejes igy kivarjuk a 6 honapot a kostoltatassal.

most 4.5 honapos

2013. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én lányom fordítva van össze rakva. :D

Ő hátról hasra fordul,de vissza nagyon nem akar még.Elég lusta és kényelmesebb neki elordítania magát ha a hason fekvést megunja. :) Szeret hason lenni,aludni.

Kacag,nevet,gagyog,sikít,ordibál,fúj(mint amikor a kaját fújod kifelé),eszi a kezét,lábát.

Játékokat magától megfogja,adogatja egyik kezéből a másikba.Használja a csuklóját.Már látszik 2 foga de még íny alatt van.

3 hós kora óta alszik este 9től reggel 6ig.

6szor eszik egy nap.Anyatejes,de én 4,5 hós korában kezdtem kóstoltatni aztán mára már minden reggel gyümizünk.Eddig almát és őszit evett,tegnap kapott répát is.

Én még nem állítottam fel,de ha fekszik és nyúlok felé már emeli magát.

Háton fekve emelgeti a csípőjét és tolja magát felfelé.

Még nem mászik,csak hason fekve emelgeti a fenekét meg maga alá húzza a lábát.

Lusta kisasszony :)


Köszi mindenkinek a választ! :)

2013. aug. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!