Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülömséggel teherbe...

Kis korkülömséggel teherbe esett anyukák nem féltek hogy hogy fogjátok birni a terhességet és késöbb a két gyerek ellátását, és az anyagiakat? Mi az ideális korkülömbség, ezekből a szempontokbol?!

Figyelt kérdés
Tudom ha nekem lessz még egy babám segitségem nem lessz, most sincs!
2009. okt. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos a babám, alig várom, hogy újra terhes legyek (bár szerintem még nincs peteérésem, 1 hónapja hagytam abba a szoptatást). Az anyagiaktól egy kicsit félek, mert most is elég nehezen jövünk ki. Segítségre nincs szükségem, eddig se volt, ezután se fogok kérni, nekem bőven elég a férjem, nem kell ide más, emiatt nem is izgulok.

Ideális az a korkülönbség, amit a szülők elbírnak :)

Én pont az anyagi okok miatt is várom, hogy terhes legyek mielőbb, hogy még a babám 2 éves szülinapja előtt megszüljem a testvérét, hogy még beleessen a gyed-be.

2009. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nálunk 10 hós a baba és most 6 hetes terhes vagyok, véletlen volt....

de mindenképp szerettük volna csak kicsit később kb 6-7 hónap múlva, de ha már jött akkor nem veszem el az életét csak mert félek....

Anyagiak igen csak nehéz most is és az is lesz amíg le nem járnak a hiteleink, de ha nincs hitel nincs semmink....

ez van nagy szeretettel várom a picit illetve várjuk és arra akarom őket is tanítani hogy nem a pénz számít!


Segítségem nem indig lesz de a párom annyit segít amennyit csak tud most is, segít anyum is és vannak tesóim bár ö rájuk nem igazán lehet számítani.

Na mindegy megoldjuk valahogy.

2009. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a témához tartozik, de azt hogy lesz, egy sz-el kell írni.
2009. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én parázok tőle, a nagyobbam 2 éves a kicsi nemsoká születik. Ennél "durvább" korkülönbség is lehetne én mégis félek hogy mi lesz. A nagyobb sajnos pont mostanra érte el a "sehogy se jó semmi, mindenért hisztizek" állapotot, elképzelésem sincs hogyan fogom kezelni ha egy újszülött is ott lesz mellette.

Mi mondjuk anyagilag később se állnánk se rosszabbul, se jobban sajna, ha a hitelek letelését várom akkor meg legközelebb 10 év múlva szültem volna az meg sztem már túl nagy korkülönbség lenne.

2009. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

basszus nem hiszem el hogy egyes emberek a helyesírással foglalkoznak!

Micsoda nők, egyáltalán nem ez volt a kérdés, te aztán nagy segítséget nyújtottál....


második voltam...

2009. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk már van három, kicsi korkülönbséggel, és jön a negyedik is. Mi akartuk így, és nem bántuk/bánjuk! Nálunk nagyon bevált a másfél-két év közötti korkülönbség.
2009. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!