Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hány év korkülönbs...

Szerintetek hány év korkülönbség az ideális két gyerek között?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 00:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3.
2010. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2

három évvel vagyok idősebb a húgomnál, és az szerintem sok, kb 18-20 éves korban kezdett közeledni a világunk.

2010. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
34%
Vagy 10.Mert akkor a nagyobb tud vigyazni a kicsire.Lol
2010. máj. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amíg kicsik voltunk jó volt, mert tudtunk együtt játszani, de amikor nagyobbak lettünk elkezdtünk rivalizálni, sokat veszekedtünk. Most kezd talán normalizálódni a helyzet. Ja, két év van köztünk és 20 éves leszek
2010. máj. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Jobb, ha ikrek:D
2010. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél év van és az szerintem nagyon jó.
2010. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4-5

Köztünk az öcsémmel 4 év van, sztm ideális, nagyon jó testvérek vagyunk, persze kicsiként voltak harcok, de ez nem korkülönbség függő. Ill. amikor megszületett az öcsém, tök jó volt, hgoy már meg tudtam fgoni (az ágyon ülve :), meg már azért agyilag is felfogtam, hogy ő a testvérem, stb.


Sztm nem jó a kis korkülönbség, az legtöbbször a nagyobbik rovására megy. A férjem és a testvére közt 20 hónap van, és bizony náluk is ahogy megszületett a kistesó, ő az indultak még kategóriába jutott...


Most 20 hónapos a kislányunk, 2-3 év múlva szeretnénk neki kistestvért.

2010. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos a 3 már sok, nálunk annyi van (én is, gyerekem is 3 éves korkülönbséges).

Ismerősök körében azt tapasztalom, hogy a minél kevesebb. Ez persze a szülőknek először kicsit nehéz (1-2 év), de utána sokkal könyebb és a gyerekeknek pedig sokkal jobb.

Tehát az 1-2 év.

2010. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 10 évvel idosebb és egy 5 évvel idosebb bátyám,hát a kisebbikkel mindig is rivalizáltunk,de az idosebbik a mai napig kulonleges helyet foglal el a szívemben,o már kisgyerekként is másképp állt hozzám.

Nekem is a két fiam kozott kerek 10 év van,jo nézni,ahogy a nagyobbik apáskodik felette,és buszke,hogy mi mindent meg tud korulotte csinálni.A nagyobbik 1 percig sem volt féltékeny és így mind a kettovel kulon -kulon tudtam és még tudok babázni,a kicsi most 8 hos.

2010. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!