Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszásnál nem fázhat fel a baba?

Kúszásnál nem fázhat fel a baba?

Figyelt kérdés

Lehet naív a kérdés. Amikor halad még oké, de többször meg-megáll és akkor vagy elnézelődik ott hason, vagy a hátára fordul s úgy játszik. Ma takarót tekertem a derekára, de az nem sokáig marad ott. (laminált padló és kő van a lakásban)


Vagy csak én aggódom ilyenen?



2013. aug. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintén kő és laminált padló van. Nem fáztak fel a lányaim. Body és vastag rugi volt rajtuk, meg igyekeztem a szőnyegen tartani őket, nem sok sikerrel :)
2013. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is emiatt aggódom. Van egy kis elkerített része, ahol van egy vékony takaró, meg a játékai. Természetesen rögtön le is mászik róla. :(


Nézelődtem a neten, ezt találtam:

"Felfázás


Sokan félnek attól, hogy felfázik a baba, ha hideg padlón mászik, ezért nem engedik ezt. A dupla nadrág, plusz a pelenka szigetel, így elég kicsi az esélye, hogy felfázzon – ezt a gyerekorvos is megerősítette. Órákat azért ne hagyjátok üldögélni a babát a hideg padlón, de felöltöztetve, mászásnál, leülésnél nem lesz baja."


Fórumon beszélgettek még róla, ott mindenféle szőnyegeket, direkt babáknak való játszószőnyeget raktak le, de mi pl nem tudjuk az egész lakást (vagy legalábbis a nappalit) lerakni ilyennel.

:(


Meg mit fönt bemásoltam... Az OK, hogy vastag, dupla naci. De ha fekszik a földön...? Nem lehet kabátba öltöztetni emiatt :(

Nem tudom, a body+vékony pulcsi mennyire elég.


Na, velem se mentél sokra, sajnálom. :( Szóval én is aggódok és tanácstalan vagyok. :(


Remélem, lesz a kérdésre válasz.

2013. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a háló volt szőnyeges. A nappali laminált padló középszőnyeggel, illetve volt egy nagy habtapi szőnyege. A lakás többi része járólap. Sose öltöztettem ez miatt túl. Body, és naci volt rajta. ha hűvösebbet éreztem a lakásba, akkor még egy pólót adtam rá. Sose fázott fel vagy hűlt meg miatta.
2013. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Vettem azóta neki kis kötött mellényt, remélem sikerül rajta tartanom :-)
2013. aug. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!