Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hónapos babám csak TV...

A 7 hónapos babám csak TV mellett hajlandó enni és kikapcsolt állapotban is ott sündörög, a reklámokat imádja. Kismamik, van valakinek ilyen babája? Te mit csinálsz ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet sajnos.. Imádja a tv-t. Sokszor már be sem kapcsolom, csak a rádió szól.
2009. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem kapcsolom be és reménykedem, hogy neki sem jut eszébe. A reklámok nagyon bejönnek neki, a vidám zenésekre táncolni is szokott, úgyhogy én inkább cd-ről rakok be zenéket, hogy azt szeresse meg, nem ezeket az idiótaságokat. Pláne, hogy eleve a reklámok közti részeket is már nézhetetlennek tartom, mindkét viszonylag élvezhetően bejövő csatornán. Ahol nincs filmek közt reklám (m1) az meg olyan vacak, hogy azért élvezhetetlen. Remélem, nem lesz tv függő sosem, én igyekszem úgy nevelni, hogy ne szokjon rá. Nagyon nehéz, főleg amióta ő maga is simán be tudja kapcsolni a tvt.
2009. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ugyan ezt gondolom,hogy inkább káros mint hasznosak a műsorok, pláne a gyerekek részére. Valamit nekem is ki kell találnom, én is baba cd-t fogok berakni, még talán leszoktatható. Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 29. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már nagyon rá vannak kattanva a tévére, akkor érdemes a minimax-ra kapcsolni. Ott legalább olyan mesék, adások vannak, amikből tanulhatnak is a gyerekek. VAgy akkor tényleg inkább ki kell kapcsolni és csak zenét hallgatni rádión, cd-n.
2009. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a minimax megy .Igaz a meséket nem nézi hanem a bevezetőket, reklámokat.
2009. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ha már megy a tv, én az animal planetre kapcsolok. Abból esetleg tanul is, ha mást nem hát az állatok nevét. De nálunk is csak a reklám az érdekes. Ennyi idősen az enyém is nagy tv matyi volt aztán szerencsére kinőtte. Nincs ideje tv-t nézni. Most másfél éves.
2009. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!