Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükségszerű a külön szoba a...

Szükségszerű a külön szoba a babának?

Figyelt kérdés
A rokonok nagyon rá akarnak beszélni minket arra, hogy költözzünk el, mert az új lakásban lenne külön szobája.
2013. aug. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag belefér költözzetek, de szerintem semmi baja nem lesz a baának attól ha veletek lakik egy szobában.
2013. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Én azt mondom ha van lehetőség legyen külön a baba viszont ez miatt rögtön nem költöznék.

Mi 3 szobás családiba lakunk, alap volt hogy a gyerek külön lesz. Engem pont azzal zaklattak a rokonok h miért nem velünk alszik. Mi úgy gondoltuk igy lesz a jobb mindenkinek. Én nem tudnám elkèpzelni h az alvó gyerek feje fölött menjen a tv vagy mellette szexeljünk stb...

5 hós kisfiú anyukája

2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Hát én semmi pénzért nem raktam volna külön szobába. :)

De ti tudjátok. Ti döntsetek, ne a rokonok.

2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabának nem, kisgyereknek már inkább (mármint a szülőktől külön szoba, testvérekkel akkor sem kell).
2013. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 salvadorina ***** válasza:
Egy ideig nem szükségszerű, de később igen.
2013. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, ha van külön szoba. Legalább este van egy kis magánélete a szülőknek.
2013. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég önző dolog, de nem a babának kell a külön szoba, hanem a szülőknek. Legalábbis nálunk így volt. Mi addig voltunk egy szobában, amíg beállt a napirend, utána ment külön szobába.

Hosszú távon pedig azért is jó, mert van egy hely a lakásban ahol nincs kisautó, ahol nem lépek legóra, ahol nem kell 20 percet pakolni hogy letegyem a s.ggem :-)


Ezt nektek kell eldönteni a férjeddel, senki másnak nincs hozzá köze.

2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőségetek rá, érdemes előbb-utóbb nagyobba költözni. És igen, főleg a szülőknek fontos, a gyereknek inkább csak iskolás korára válik "létszükségletté". Mi egy szobában alszunk még a 2 évessel. Vannak előnyei, pillanatai, amiket nemnagyon cserélnék el, de hátulütője is akad bőven...
2013. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se raktam volna ki és most se semmi pénzért! 9 hónapos
2013. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én részemről szükségszerű,mert nem akarok még éjjel is vele lenni,jobb akkor pihenni magamban meg párommal.Nyugodtabb a kicsi is ,hogy nem gépezést hall és nem világít rá a tv.
2013. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!