Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam szörcsög egy...

7 hetes kisfiam szörcsög egy hete. Sokszor hiába szívom orrszívóval (jön legtöbbször ki pici váladék), mégis utána szörcsög tovább. Mi lehet az oka, mit tehetnénk még?

Figyelt kérdés

Szopiban úgy látom nem zavarja. Az orrszívót (elektromos) meg nem merem beljebb dugni...

Valószínűleg tőlem kapta el, amikor fájt a torkom - bár én nem voltam taknyos és már meggyógyultam.


2009. okt. 29. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez élettani, ne szívogasd az orrát. Hagyd, nem kell vele csinálni semmit. Ilyen piciknél ez még gyakran előfordul.
2009. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen pici korban még túl nagy az orrmandula az orrukhoz képest és azért van ilyen szörcsi hangja. Ha megfázás, akkor vszínű a nózia is folyna. Akkor viszont picit fújd be a korának megfelelő oldattal(hogy feloldodjon) és 1-2 perc múlva szívd le a nosit.
2009. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk is ez volt, azt hittük hogy megfázott. De a születésétől fogva csinálta úgyhogy azt kizártuk. Előbb utóbb elmúlik. Négy hónapos a kislányom és már nem hallani. Belenőtt a mandulába :))

Ne aggódj!!!

2009. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon száraz volt a levegő. De mostanában jobban odafigyelek a páratartalomra és semmi gond.
2009. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!