Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki ülteti a babáját...

Van aki ülteti a babáját amikor még nem egyedül ül fel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van olyan baba, akit folyamatosan szórakoztatni kell mert nincs el sokáig magában és valljuk be őszintén a vízszintes nem mindig szórakoztató én bele szoktam tenni a babyhordozóba, az is ültetésnek számít? 5 hónapos. Bár nem sokáig "ül" benne, egy negyedóra talán!

Az az ületetés amikor a fenekére ülteted, vagy már az is ha megtámasztja a hátát a babyhordó?

2013. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az az ültetés ha fenekére ültetem. Az enyém szépen tartja magát támaszték nélkül. A hordozóban nem számít ültetésnek, félig fekszik és megvan támasztva, abban lehet a pici baba, sokan a hordozóban viszik pl maguk után a konyhába, az a kis idő nem számít, a lényeg hogy azért sokat legyen a földön és hason.
2013. aug. 23. 09:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy hogy lenne... itt mindenki tökéletes.

Lehet pontozni :) :)

2013. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!