Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem volt rossz, amikor átkerül...

Nem volt rossz, amikor átkerült külön szoába?

Figyelt kérdés
Anyukák, szülők, akikkel az első időben egy szobában volt a baba, hogy dolgoztátok fel, amikor később külön szobába került(néhány hónapos korban)? Tudtatok ugyan olyan nyugodtan aludni? Nem volt rosszabb, hogy éjjel ha felébredt másik szobába kell átmenni?
2009. okt. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Az én lányom 3 hónapos volt, amikor áttettük másik szobába. Későbbre terveztük, de ebben a korban fedezte fel, hogy ott fekszem mellette, és nem akart visszaaludni az éjjeli szopiból, hanem órákig gügyögött nekem.

Amikor áttettük nagyon rosszul éreztem magam. Hogy Úr Isten, mi lesz, ha valami baja lesz, és nem hallom meg. Pár napig tartott csak ez az érzés, aztán rájöttem, hogy minden áthallatszik, nem kell aggódnom.

Ő meg szinte észre sem vette ebben a pici korban.

Az éjszakai ébrenlétekre meg tettünk be egy heverőt a gyerekszobába. Ha fogzott, vagy beteg volt, ott tudtam vele lenni, szoptatni, összebújni. Így néha-néha ott aludtam, ha nyűgösebb éjszakája volt, így nem kellett rohangálni a másik szobába, és a párom is nyugodtabban aludt.

2009. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nekem 5 hónaposa fiam, eddig velünk egy szobában lakott, de a saját kiságyában. Most tettük át a saját kis szobájába, mellettünk van. Remélem én is megnyugszom majd :)
2009. okt. 30. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi is 5 hosan raktuk át, neki jo volt, azóta alussza végig az ékszakatát, előtte 1szer kelt. nekem viszont furcs volt, másik szobába volt, azért bébiőrző be volt kapcsolva meg kb egy este 15ször mentem be hozzá megnézni:)
2009. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. 5 hónapos és a mi szobánkban van a saját ágyában.

Halvány gőzöm sincs, hogy mikor érzem majd úgy, hogy itt az ideje a külön szobának. Most még nem érzem.

2009. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!