Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez allergia vagy sem adhatok...

Ez allergia vagy sem adhatok tejet?

Figyelt kérdés
Már feltedtem a kérdést de nincs válasz! Ujra probálom! A babám 11 hónapos kicsinek amikor még szopizott véres széklettel vittük korházba azt mondták érzékeny a tejre nem adtam neki csak ittam szoptatás alatt! MAJD ELMENT A TEJEM TÁPSZERES LETT! Isýa a tápszert 2-szer egy nap! Ezen a héten raktam neki tápiba tejet mindennap de felesbe tej viz tápi! na most nem volt neki hasmenése de kemény sem volt a széklete! Ma reggel tapasztaltam talán picit puhábbnak! Ilyenkor ez allergia? vagy mi számit hasmenésnek a babánál? Köszönjük
2013. aug. 23. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is gyanús, a tesz negatív lett. Ekcémás, és pl a tejszínes ételektől azonnal tiszta kiütés lesz. A mi dokink csak a HA-s tápot javasolja. Amíg anyatejes volt (12 hónapig) addig én sem ittam tejet, most 14 hónapos.

Én nem adnék tejet 2-3 éves koráig.

2013. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak tejallergia gyanúja volt, tápszert kapott (pregomint). Most 1 éves és a gasztrosok mondták, h kezdjek el tejtermékeket adni Neki, de nem szabad egyből tejjel kezdeni!!! Fokozatosan kell bevezetni Neki, először pici sajt, joghurtok, stb... és csak utána tejet felesbe, és majd meglátjuk. 11 hós babánál a hasmenés híg, napi többszöri! Ha kicsit lazább az még nem baj szerintem.
2013. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát inkább lazább neki! Köszönjűk az eddigi válasýokat!
2013. aug. 23. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ekcémás a fiam, 13 hónapos én 4 hónapos kora óta nem eszek tejterméket, még szopizik, elég sokat. A sajttól, túrótól, joghurttól kiütéses, úgy néz ki tejfehérjére allergiás és sanszos a tojásfehérje is.....jövő héten kap oltást, akkor kérdezem meg a dokinkat, mi legyen. Ne tejjel kezd, olyan tejtermékkel, ami erjesztett: sajt, joghurt majd túró.
2013. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!