Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehéntej? Hogyan?

Tehéntej? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam elmúlt 11 hónapos. Anyatejes, de már jó ideje csak lefekvéskor cicizik. 2 hete nem nagyon akar már lefekvéskor sem cicit, így a mennyiség is megcsappant.


Gondolkoztam azon, hogy mikortól adhatnék tejet vagy mondjuk tejitalt neki?! Létezik a Nestlének az a nagy dobozos tejitala, milyen lehet?


Ti mit tanácsoltok? Kisfiam csak nemrég jött rá hogy a cumisüveget is szívni kell (anyatejes révén), így kb. 2 hónapja tudom egyáltalán az anyatejen kívűl mással is itatni. :)


Köszönöm!


2013. aug. 23. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan adhatsz neki tehéntejet, Mi is kaptunk már sokkal kisebb korunkban és nem lett tőle semmi bajunk.
2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 11.től 12hóig tápszereztem,majd fokozatosan emeltem a tehéntej mennyiségét a tápszerben míg megszokta a tej ízét.Kb másfél hónap volt.
2013. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!