Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan szoktattátok...

Mikor és hogyan szoktattátok le babátokat az éjjeli evésről/ivásról?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám,már jó 2 hónapja nem szopizik sőt,már 2-3 hete tápszert sem kap.Amióta nem szopizik nem adok éjjel enni neki csak inni,de szeretném leszoktatni erről is,mert sokszor felkel."Sajnos" velünk alszik,szóval ha felébred bedugom a cumisüveget,iszik és visszaalszik,de van,hogy ezt óránként megcsinálja :( Ezért sem rakom át a kiságyba,mert akkor ugrálhatnék egész éjjel.Kinek milyen tapasztalata/javaslata van?
2013. aug. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért ébred mert veletek alszik és megébred a forgolódásra. Az én babám is egyedül alszik, de 1x2x felébred iszik pár kortyot és alszik tovább. Majd leszoknak róla. Nem próbáltad külön altatni? Amúgy szerintem nem baj ha megitatod és attól visszaalszik, jobb mintha sírna éjszaka.
2013. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már külön rakni,de ugyanúgy felkelt és akkor ott állhatok mellette.
2013. aug. 24. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az evést magától hagyta el a lányom, viszont inni még mindig felszokott néha kellni. Igaz ő már idősebb majdnem 3 éves. Én ezt úgy oldottam meg, hogy bevittem a poharát hozzá és megbeszéltük ha szomjas akkor igyon. Megteszi és így nem kelt minket. :)
2013. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3hónaposan magától leszokott róla. Amikor a tikkasztó melegek voltak, akkor felkelt 1-2x inni, de ezen nem is csodálkoztam, hiszen néha én is úgy keltem éjjel, hogy majd meghalok egy korty vizért. Ha most megtörténik, hogy valamiért felébredne, akkor csak cumit adom neki oda, megsimizem kicsit a buksiját és alszik tovább.

Próbálj neki csak cumit adni, hátha visszaalszik attól is. Nem lehet, hogy fázik/melege van? Nem hiszem, hogy óránként megszomjazna. Szerintem valami más zavarhatja.

2013. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!