Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan szoktattátok...

Mikor és hogyan szoktattátok rá a babátokat a darabos főzelékre?

Figyelt kérdés
Enyém 8 hós, foga még nincs, kipróbáltam már 1x-2x a darabosat -nem volt nagy darabos, épp hogy voltak benne kicsi pár mm-es zöldség meg husi darabok-, de először csak öklendezik, majd ki is hányja, amit megevett belőle.

2013. márc. 17. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
10-11 hósan evett darabosat. 8 hós korától már csak villával törtem össze az ételt.
2013. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt hogy hányt tőle, olyankor jegeltem a dolgot aztán visszatértem rá újra megpróbáltam adni neki. most 11hós és most fogadja el a villával összetört kaját. még ráér de jól teszed hogy próbálgatod.
2013. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mostanában.8 hónapos,és 6 foga van.
2013. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

darabost ugy tudom csak akkor kell adni ha mar van nemi fog vagy fogkezdemeny.

en akkor adtam. illetve amikor mar stabilan ult.

eloszor hippes koles holdacskat adtam neki, par hetig ragta becsulettel aztan egyszercsak elfogadta a darabos etelt. en is villaval torom. most 9 honapos 6 foga van es kb 2 honapja probalkozunk ezzel a ragas temaval.

2013. márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Megkérdezem akkor a védőnőnket, hogy amíg nincs foga, addig próbálkozzak-e a darabossal, illetverágcsálhat-e babakekszet, kiflit, kenyérhéjat.
2013. márc. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!