Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos kislányom, aki...

Három hónapos kislányom, aki eddig imádott pancsolni, több mint egy hete nem akar. Fürdés előtt türelmesen megvárja amíg bekenegetem, ha beteszem ordít, ha kiveszem megnyugszik. Miért csinálja ezt szerintetek?

Figyelt kérdés

A védőnő is azt mondta, hogy ilyet meg nem hallott. Akartuk vinni babaúszásra.. de így hogy?!

Arra gondoltam, hogy a Babé koszmó elleni sampon csípi a fejét, de tegnap már nem használtam és akkor is sírt.


2009. okt. 30. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

próbáld meg hgoy együtt fürdesz vele a nagykádba, ha a vizzel van baja akkor az ki fog drülni


mi a ngylányunkkal 3 hónapos kórától a középsővel 2 hónapos kórától a picivel 1 hós kórától együtt fürdünk

2009. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk:) Apjával fürdött már 2x. Egyébként hetek óta a nagy kádban fürdik, pont a pancsolás miatt a kicsiben nem fért el kényelmesen.
2009. okt. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!