Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet bírni társ nélkül....

Hogy lehet bírni társ nélkül. Egyedül egy babával?

Figyelt kérdés
A kisbabám apja elhagyott...egyedül nevelem a picimet..nagyon hiányzik...de nem szeret a gyerekem apja..mindig rá gondolok..hiába van itt mellettem a babucim...nem lehet bírni ezt így ráadásul a szüleimmel élek...mivel nincs pénzem külön menni.legalábbis még nem..senki se nyitja rám az ajtót..barátok alig jönnek hozzám...teljes magányban élek..minden rossz kivéve a picikémet.meddig lehet ezt bírni egy fiatal nőnek...társ nélkül szülőkkel!?
2013. aug. 25. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 2 babával voltam egyedül, társ nélkül, szülők nélkül.
2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
31
2013. aug. 25. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy jó szex segitene.
2013. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már azt sem tudom milyen:)
2013. aug. 25. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem csak két kicsi,nagyszülőkre nem bízom őket.Éjjelente netezek,olvasok,tervezek,néha találkozok 1-1gyerekes barátnőmmel,a gyerekek lekötnek.És persze tervezem hogy milyen lesz ha újra dolgozhatok,ismerkedek,nem adom fel.szintén 31éves.
2013. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
miért nem bízod nagyszülőkre?
2013. aug. 25. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan van férjem, de tök egyedül vagyok mégis két kicsi gyerekkel. Nagyszülők nélkül.

Mennyi idős a baba? Nagyszülők nem tudnak rá vigyázni néha?

2013. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a barátok nem jönnek, menj te hozzájuk :-)

Én a munkahelyemre is bejárok, persze előre egyeztetve, amikor valaki el tud jönni ebédelni velem vagy csak beszélgetni 10-15 percet.

Jó idő van, tudtok sétálni, játszótérre menni.

Amikor az apánál van a gyerek ne otthon legyél, menj el valamerre.

2013. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddig csak apám ivott,nagyim halála óta anyánál sincs kontroll...szeretik az unokákat,de nem bízom rájuk,mert egy véletlen balesetet sem bocsátanék meg magamnak.Elköltözhetnénk,de így tudok csak spórolni,külön szinten vagyunk tőlük,ha látom h nem szomjasak,elmegyünk a gyerekekkel vagy fent maradunk a felső szinten.Olyat játszok mint a főszereplő "Az élet szép"ben.
2013. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!