Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kakil a 4 hónapos...

Miért nem kakil a 4 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra hirtelen nem kakil a kislányom. Eddig minden nap 2-3szor tökéletesen működött a dolog. De most hirtelen semmi. Tegnap előtt kakilt egyszer, tegnap semmi, ma meg eddig még semmi. A babám kb 2 hete erősen elkezdett nyáladzani, ha ez számít valamit és hígabb is lett a kakija.


Annyi változás történt, hogy én szájsebészeti műtéten estem át pár napja és antibiotikumot kell szednem (Augmentin + Lactiv probiotikum), amivel egyébként lehetne szoptatni de a biztonság kedvéért inkább csak mélyhűtött tejet adtam neki. (a mellékhatása ennek a gyógyszernek rám egyébként pont az enyhe hasmenés) Szóval amióta csak mélyhűtött tejet kap, azóta nem kakil. Egyébként már visszatértünk a cicire tegnap óta, de még mindig semmi.


Masszírozom, tornáztatom, vazelines hőmérővel kicsit próbálok rásegíteni, milyen egyéb ötleteitek vannak?


Külföldön vagyunk és csak 3 nap múlva utazunk haza, ha egy mód van rá majd inkább otthon mennénk orvoshoz.


A baba hangulata egyébként normális, láza nincs.


Köszönöm az ötleteiteket előre is.



2013. aug. 26. 09:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Még talán annyi, hogy a pukizás rendben van.
2013. aug. 26. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi ez normális az én kislányom is 4 hónapos de már 3 hónaposan voltak olyan napok hogy nem volt először én is megijedtem de akkor a doki mondta hogy ez természetes a felnőtteknek sincs minden nap széklete. :) nálunk is van olyan hogy egyik nap nincs másiknak meg reggel vagy dél környékén már meg van a csomag.
2013. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!