Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz a kislanyom?

Akire77 kérdése:

Vigyem orvoshoz a kislanyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok,lehet sokan hulyenek neznek ezzel a kerdessel,de meg az elso babam es kisse tapasztalatlan vagyok.Kislanyom 2 eves egy ideje eszre vettem,hogy a kis arcan kis feher pelyhek vannak,ma mar a kis allan is lattam.Vigyem orvoshoz ezzel?A rosszallo megjegyzeseket keruljuk ha lehet.Aki tud segiteni annak elore is koszonom.
2013. aug. 26. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nincs semi gond vele, de ha zavar, akkor a legközelebbi alkalommal, amikor az orvosnál jártok, kérdezz rá, hogy van-e valami jelentösége.
2013. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden ember szőrös... a babák is.

akkor lenne baj, ha erős szőrszálak lennének rajta, de az, hogy kis pihe szőrök vannak az arcán az teljesen normális.

persze kérdezz majd rá, de én csak ezért nem vinném el orvoshoz

2013. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy alapból ilyen, de lehet hogy van valami oka.

Nem kenegetted hormon tartalmú kenőccsel valamilyen okból?

2013. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Egyértelműen ha valamit nem tudsz vagy ha nem vagy bizonyos benne akkor célszerű megkérdezni egy gyermekorvost.

Gyerekeknél ez még természetes, hogy pelyhesek, de ha erősödik akkor már oda kell figyelni mert lehetséges, hogy hormonzavar állhat mögötte.

Ha az megnyugtató számodra, hogy ne idegeskedj miatta akkor kérdezz meg bátran egy gyermekorvost.

Üdv

2013. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,utolsonak valasz,nem kenegettem semmivel,csak gyogyszertari dolgokat hasznalunk meg szinte,kiveve a babafurdeto ami Babylove.
2013. aug. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!