Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtok vagy...

Mennyi idős korig adtok vagy adtatok tápszert a kicsinek?

Figyelt kérdés
Ès helyette tej vagy kakaó?

2013. aug. 26. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
1 éves korig tápszert adtam, utána áttértünk a bolti tejre.
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14,5 hónapos a fiam, reggel már kakaót iszik, este még tápszert kap.
2013. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

7 hónapos korig fogadta csak el a tápszert, 5 fajtát próbáltunk, semmilyen nem kellett neki, így 1 éves koráig a különböző ízesítésű tejpépeket és tejberizspépeket kapta, azt szerencsére szívesen megette.

És 1 éves korától vezettem be a tejet.

2013. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos koráig kapott tápszert, utána tejet.
2013. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb. másfél éves koráig. Azóta bolti tejet kap. Kakaót nem szívesen adok a cukor miatt, meg mert szorulást okoz.
2013. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor lessan lehet leszoktatni az èn gyerkőcömet is mert már 16 hónapos!
2013. aug. 26. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos és még reggel-este tápszert kap, aztán majd tejitalt adok neki 12 hótól valót, még nem tudom meddig.
2013. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy éves kora után próbáltuk a tejet, de eleinte még tettem bele tejpépport, aztán meg macikávét, mert magában nem kell neki se hidegen, se melegen. Most 14,5 hónapos, macikávét kap reggel. Estére már kb. 8 hónapos kora óta nem fogadja el a tápszert, így csak a reggeli tápszert "kellett" kiváltani.

A tej bevezetése előtt is felesben tettem a vízbe tápszert és tejpépport, mert a tápszer sem nagyon kellett neki.

2013. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy mi nem a tégladobozos, tartós tejet vesszük, hanem vagy zacskósat, vagy 2,8%-os hűtendő dobozosat. (Bár hozhatnánk rendes tehéntejet is a szomszéd utcából.)
2013. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!