Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti párotok is "szerelmes"...

A ti párotok is "szerelmes" lett a kislányába?

Figyelt kérdés

Első babánk.Ő végig fiút szeretett volna.Aztán kiderült,hogy kislány.De annyira nem bánkódott.

Ma már 7 hónapos nagylány,és az apja rajongásig szereti.

Azt mondta ma nekem,hogy ő szerelmes a kislányunkba. :D

A ti párotok is így érez?


2013. aug. 26. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is. :) Mondjuk ő az első után, aki kisfiú, inkább egy kislányra vágyott. Konkrétan elolvad, ha ránéz, totál bele van zúgva. :D

Persze a 3 éves nagyfiút is szereti, de vele inkább férfias elfoglaltságokat űznek, legóznak, vonatokat nézegetnek, ilyenek.

2013. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kollégáim és más ismerőseim között van pár lányos apuka,akik nagyon odavannak a lányukért, hát nem lennék az első fiúik helyébe. :-)))
2013. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gabszem ***** válasza:
100%
Szerintem ez ìgy normális! Az én párom odáig volt mikor kiderült, hogy lányunk lesz :-) Most másfél éves de az apa szeme fénye!
2013. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is dettó így van.. Mióta megszületett azóta szerelmes belé.. Rajong érte és jobban imádja bármi vagy bárki másnál. :) De ez tényleg így normális és olyan boldogító egy anyukának mikor ezt látja élete legfontosabb emberein :)))
2013. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja, mind a háromba. :D
2013. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagy a szerelem! Nagyobb mindig mondja apának, h apa Te vagy a hercegem! ! Kicsi meglatja az apját egyből ott maszik a lába alatt! Szerelem oda vissza! :-D
2013. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nincs így. A nagyobbik gyerekünk kisfiú, a kicsi a kislány, a férjemnek a fiunkkal valahogy bensőségesebb a kapcsolata. Nem az van, hogy nem szereti a kicsit, még mielőtt vki ezt vetné fel :)
2013. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 fiú és 1 kislány van.

A kislány születése óta az apja nagy szerelme. És ez fordítva is igaz, a 2 éves kiscsaj is rajongásig szereti az apját.

Most várjuk a 3. babánkat, valószínűleg Ő is kislány. Már megkérdeztem a férjemet, hogy akkor ezután "bigámista" lesz? :)

2013. aug. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk is így van. mikor kiderült hogy kislány nagyon boldog lett mert ő mindig is azt szeretett volna elsőként :) pedig én azt hittem hogy majd elsőnek fiút szeretne de szerencsére nem így volt :) alig várja hogy a munkából haza érjen hogy vele tudjon foglalkozni :) pedig még csak 4hónapos mi lesz később :)
2013. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Enyém lányt akart.Szereti nagyon,de nem sok mindent tud kezdeni még vele,pedig már lassan 11hós.De őszintén szólva én sem tudok játszani vele,mert ha leülök hozzá,elmászik és mással törődik.
2013. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!