Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háti hordozás legkönnyebben...

Háti hordozás legkönnyebben mivel?

Figyelt kérdés
Terhesen szeretnem a kisfiamat fel/lecipelni a 4.emeletre. Hordozom/hordoztam nandu kendovel meitai-al es most van liliputi kengurunk. De haton meg sosem hordoztam. Mi az amibe konnyu belerakni a babakocsibol?? Mit ajanlatok? Csak par percre kell, amig felviszem az emeletre.
2013. aug. 28. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hittem, hogy valah valakinek javasolni fogom (:D), de ha pár percre akkor tényleg valami olcsó kenguru megteszi. Nem tesz jót a hátának hosszútávon, de ettől semmi baja nem lesz és az olyan, hogy belerakod a babát és felveszed mint egy hátizsákot... de ha több időre kell vagy később is használni akarod, akkor gondolom valamilyen csatos hordozó lenne a legmegfelelőbb.
2013. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kengurum (nem is olcsó), de én nem látom hogy tudnám beletenni úgy, hogy nem az ágyról emelem bele... Ül a babakocsiban akkor hogy tegyem bele? Lehet, hogy csak béna vagyok.
2013. aug. 29. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Mei tai-t használok, sosem kell hozzá ágy, hogy le-fölvegyem.

Illetve levételkor az ágyra teszem, mert úgy egyszerűbb, de enélkül is megy.

Kicsit gyakorold és megoldható, nagyon könnyű.

Én megfogom és a hátamra teszem a gyereket, majd bekötöm.

Kívülálló szemével talán veszélyes mutatványnak tűnhet, de hidd el, nem az.


Amúgy arra a pár percre, míg felértek az emeletre, előre is tehetnéd, az még egyszerűbb.

2013. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, szerintem félreértettük egymást. Én a "hagyományos" kengurura gondoltam, amiben lyukakon lóg ki a baba lába és babával együtt lehet felvenni, mint egy hátizsákot. Amúgy eléggé egészségtelen de ha jól sejtem neked már viszonylag nagy babád van, neki semmit nem fog ártani ha pár percet benne van.


ilyesmi: [link]

2013. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja ez olyan, hogy a babat beleteszem es azzal egyutt veszem hatra? Hm lehet hogy az enyemmel is megtudnam vhogy csinalni.. Itthon meg oke de lenn a taroloban nem tudom elkepzelni.. A meitaios verziot lehet h jobban meg tudnam oldani.


elore azert nem akarom, mert terhesseg alatt akarom majd igy csinalni.. (Meg nem vagyok terhes de szeretnek es elore gondolkodok :))



egyebkent 9 honapos 8,5 kg.

2013. aug. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!