Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hagyja magát megöleln...

Mikortól hagyja magát megölelni a csecsemő?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos. Nagyon aktív baba, egesz nap mozog, mar négykézlábra próbál állni. Ha ölbe veszem is minden érdekli, ezért kapkodja a fejét jobbra, balra, hogy lásson és eltolja magát tőlem. Nem tudom megölelni, a hordozó kendőket sem szereti. Ez normális?

2013. ápr. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, normális. az én kisfiam is ilyen.

meg kell várnom, míg anyázni akar, akkor dédelgethetem, egyébként nem tűri.

2013. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És Ő mennyi idős?

Az én kislányomnál sosincs ilyen. Ha alszik akkor borul csak rám. Ébren soha.

Alvas zavaros is is es a mozgás fejlődése is felgyorsult. Nagyon felek, hogy hiperaktív lesz.

2013. ápr. 9. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is normális. nekem 1 éves a lányom de talán a múlt héten csinálta először azt hogy fogtam és odabújt a mellkasomra tette a fejét kb 20másodpercig. be kell osztani :). egyébként nyugodt baba csak ők állandóan mozgásba vannak. meg megtudom ölelni de közbe is forgolódik, nem ér rá az ilyenre :D
2013. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

10 hónapos a kisfiam. az Apukájára hasonlít, ő se az a "nyáladzós" tipus :)

viszont, ha bújik a Fiatalúr, akkor nagyon :)

2013. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom a kezdetektől fogva lehet ölelgetni, a hordozókendőt is szereti, nappal csak ebben alszik jól.
2013. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!