Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy oldottátok meg...

Anyukák! Hogy oldottátok meg ha egyedül kellett a babát berakni a kenguruba?

Figyelt kérdés
A fiam 3 hónapos, jövőhéten már megy a legnagyobbik gyerek oviba, melette még van egy 2 éves kislány. Egyedül kell hordani az oviba, apa sajnos nem tud ebben segíteni. Megpróbáltam egyedül beletenni a picit a kenguruba de sajnos segitségel ment csak :( Ti hogy oldottátok meg?
2013. aug. 29. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
nekem mandukám volt, lefektettem az ágyra, föléhajoltam a mininek és úgy csúsztattam be a hordozóba. Neked milyen kengurud van?
2013. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Milyen kengurud van? Én hordozókendőt használtam, bár csak néhányszor volt rá szükség, inkább babakocsiban vittem. Babakocsiban nem megoldható?
2013. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na ez lehet nem volt világos:) szóval felkötöttem a derekamra a hordozót, lefektettem a picimet az ágyra a hátára és úgy hajoltam fölé a felül nyitott mandukával.
2013. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pikkolo kengurunk van. Sajnos babakocsi kilőve, mert ugye a fiam mellett még ott a 2 lányom is akiknek a kezét nem engedhetem el mivel nagyon forgalmas uton kell mennünk.
2013. aug. 29. 15:59
 5/12 anonim válasza:
41%

Szia! Én a pelenkázóasztalnál oldottam meg a dolgot. 3 hónapja használjuk a kengurut. Beletettem a két lábát és utána ráültettem az asztalra fogva az egyik kezemmel a hátát. Első körben eszetlenkedtünk egy sort mind a ketten, de aztán belejöttünk. :)

Sok sikert!

7 hónapos baba anyujája

2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy menlékszem, teljesen magamra csatoltam, úgy raktam bele a babát. Utána vettem háti hordozót, na az már érdekesebb mutatvány volt. :) Én az ágyon gyakoroltam a babával, amíg nem ment tökéletesen.
2013. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A kengurut felteszed magadra, abba pedig a gyereket.

Én nem értem mit nem lehet ezen egyedül megcsinálni.


Meitaiba is simán magadra kötöd a gyereket és a kendőbe is.


Ha a hátadra kötöd, az más, az picit nehezebb.

2013. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

előző vagyok, bocs, nagy segítség nem voltam


próbáld a pelenkázó felett vagy a kanapé felett, és nagy segítség lehet egy tükör is, hogy lásd mit csinálsz


sok sikert

2013. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Kendőm, mei tai és csatos Lilliputim is van, egyikhez sem kellett soha segítség, pedig mostanában már csak háton hordozok.

Gyakorolj, ha nem megy.

2013. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jégtánc ***** válasza:
58%
Párszor kenguruztam én is,felcsatoltam magamra és utána tettem be a babát.
2013. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!