Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek baj ha 13 évesen...

Melinda- kérdése:

Szerintetek baj ha 13 évesen este kilenckor kávét iszok?

Figyelt kérdés
13 vagyok és holnap nagydolgozat lesz..és nem tudtam hamarabb elkezdeni a tnaulást egyéb okok miatt és gondoltam hogy ne álmosodjak el iszok majd közben egy kevéske kávét.( egyébként nem szoktam kávét inni csak nagy ritkán pár kortyot) baj ha ilyen későn iszok?

2013. jan. 30. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Most az egyszer nem lesz tőle, de ne csinálj belőle rendszert. Mondjuk a napi egy csésze kávé ártani nem árt, sőt, kifejezetten egészséges, de azért ne 13 évesen kezdj kávézni. Sok sikert a dogához! ;)
2013. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen még egyáltalán nem kellene kávéznod, de ilyenkor meg főleg nem. Inkább egyél meg egy almát, zuhanyozz le, attól felfrissülsz, mosd meg néha az arcod egy kis hideg vízzel, de ne igyál kávét. Lehet amikor már szeretnél se fogsz tudni már aludni, kimerült leszel holnap, és nem fogsz tudni koncentrálni. Inkább egy hűs zuhany vagy arcmosás, akár többször is. Jobban felélénkít, mint a kávé.
2013. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. :) úgy gondolom hogy egy pár kortyot iszok belőle utána pedig áttérek a töbsbzöri hideg vizes arcmosásra! :D
2013. jan. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!