Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csak babakocsiban volt...

Akinek csak babakocsiban volt hajlandó elaludni a babája, hogyan sikerült erről leszoktatnia?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig még sehogy... :(

Hogyan zajlik nálatok az esti altatás?

2013. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha megpróbáltam betenni, de nem erőltettem. Ha nem aludt el az ágyban akkor betettem a kocsiba és ott tologattam. Kb fél évesen, mikor már csak kétszer aludtak, akkor megpróbáltam és simán elaludt. Onnantól már csak ott alszik.
2013. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hat meg en is csak babakocsiban tudom elaltatni, 9,5 honapos a lanyom. erre en is kivancsi vagyok.

tied hany honapos? hogy megy az ejjeli alvas?

2013. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék. 10 hónapos a kisfiam. Nappal kétszer alszik, vagy a babakocsiban vagy a hintájában. Este kézben sétálva elalszik viszonylag már gyorsan.

2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hós lesz a kislányunk. Kezd leszokni a délelőtti alvásról, de még mindig babakocsiban alszik. Este (lekopogom) berakjuk a kiságyba, oldalra fordul és alszik. Ezzel nincs gond, de nappal sír, feláll, felül, gagyog, stb. Tervezem, hogy le kell szoktassam a babakocsiban történő alvásról, de ez így sokkal jobb, mert ha felriad, akkor könnyen vissza tudom altatni. Ha az ágyban riad meg, akkor már nem alszik vissza. (nappal, az éjszakák szerencsére kivételek)
2013. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
A lányomnak is volt ilyen időszak, ha el akartam altatni csak beletettem a babakocsiba, és már aludt is. Volt olyan, hogy már lelógott a lába, tehát tuti nem volt kényelmes, de ő mégis ott akart aludni. Hogy hogyan szoktattam le? Sehogy leszokott magától. Szerintem rájött, hogy roppant kényelmetlen. :-)
2013. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!