Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt hogy egy kisgyerek...

Volt hogy egy kisgyerek odarohant a még babakocsiban ülő gyermeketekhez, babátokhoz nem jó indulattal?

Figyelt kérdés
Mi történt? Hogy reagáltatok? És a másik gyerek szülője?
2013. júl. 22. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ma egy nagy fiú (7-9 éves) a csúszdán fel akart mászni, miközben az 1 évesem fent ült, arra várva, hogy csússzunk. Előtte megtette egy másik gyereknél, hiába üvöltöztek a padról a rokonok.

Ránéztem, és közöltem vele, hogy itt nem fogsz felmászni és egyből leugrott. Még soha ne vett gyerek így komolyan, valószínű látta rajtam, hogy ha megteszi, neki annyi.

2013. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ez, hogy érted?

Megnézte vagy mutatta anyukájának vagy akivel van, hogy baba és ennyi.

2013. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan velem ma történt...

Nyugisan sétálgattam az egy évesemmel, nézelődtem stb... egyszercsak egy olyan 3-4 körüli kislány odarohant hozzánk, a gyerek torkát elkapta, ( egyből elkezdtem kifejteni az ujjait ) az anyukája meg rohant oda hozzá,hogy nem szabad meg ilyenek... Végre leszedtük a másik gyereket az enyémről, erre hatalmas visításban tört ki a lánykám, kivettem, és akkor láttam, hogy a másik gyerek a szemöldökénél megharapta, ott volt a foga nyoma, és teli torokból üvöltött a lányom. Anyuka csak kibüfögte h boccs, nyugtatgattam a Kicsimet, oda mentem a másik anyukához és mutattam neki hogy ott a foga nyoma a gyerekének. Erre elkezdte, hogy hát biztos nem harapott mert az ő kicsikéje nem szokott harapni... de hát mondom ott a nyoma, hát én ne beszéljek hülyeségeket,meg ne magyarázzam már meg.... o.O Teljesen kiakadtam, végül inkább ott hagytam őket egy nem túl szép mondattal...


Ezért lennék kiváncs,hogy valakivel történt e már ilyesmi???

2013. júl. 22. 22:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyévesem van,velünk még nem történt ilyen,szerencsére.Hú,a te helyedben én is nagyon kiakadtam volna.
2013. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Te atya úr isten...ezzel a gyerekkel valami nem kerek.Nagyon rosszul reagálta le az anyuka véleményem szerint a helyzetet.Az minimum hogy ott helyben elmagyarázom a gyerekemnek, hogy mit miért nem szabad..nem az hogy odamondok egy "bocsi"-t!!!

Én biztos közöltem volna, hogy nevelje meg a gyerekét.Ha meg netán beteg (hiperaktív, viselkedés zavaros...stb), akkor meg figyeljen rá jobban.

Még szerencse hogy nem lett nagyobb baj!

Azt bírom, hogy ha meg te ugattad volna le a gyereket, az anyuka lett volna vérig sértve, amikor ő nem képes kezelni a gyerekét..lehet csak nem akarta/akarja semmiben sem korlátozni...hát tudjuk mi lesz ezekből a gyerekekből..persze ha beteg a gyerek az más.

2013. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

én is mondtam neki,hogy nevelje meg a gyerekét....


Szóval akkor nem én akadtam csak ki ezen?? Még most is görcsbe rándul a gyomrom....

2013. júl. 22. 22:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor azt érzem, hogy az anyák csak hisztiznek itt és nagyon sokszor a semmin veszekednek, na ez nem az. Biztos, hogy én is megmondtam volna a magamét.
2013. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem volt beteg, legalábbis így ránézésre... de szerintem egy 3-4 évesnek azért el lehet magyarázni,hogy nem megyünk oda más gyerekekhez csak úgy se ölelgetni, se puszilkodni, rossz indulattal meg pláne nem... Szerintem egyszerűen csak neveletlen volt a gyerek... Csak azért az is csúcs, hogy még én voltam a hibás...
2013. júl. 22. 22:20
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
De hogy voltál hibás.Ez a mai torz világ a hibás..a gyereket nem nevelik, csak vigyáznak ne hogy sérüljön a kis lelkük..de az senkit nem zavar, hogy sok gyerek pont ezért lesz egy lelketlen kis neveletlen dög..Az ilyen anyukáknak csak gratulálni tudok.
2013. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát én is úgy gondolom,hogy nem én vagyok a hibás... Csak egyszerűen nem térek napirendre... Szegénykém tényleg úgy sírt... nyilván meg is ijedt, de...


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Aranyosak vagytok!

Első gyermek, és még hasonló sem történt,és most is kicsit lemerevedtem ez alatt, és félek,hogy ha bármikor olyan dolog történik, amikor közbe kell lépnem, vagy ilyesmi, akkor lefagyok, nem jól reagálok.. ilyesmi... :(

2013. júl. 22. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!