Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberot használó anyukák?

Liberot használó anyukák?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a dmbe vagy rossmannba a maxi méret? 4-es.

Jó pelenka? Kipróbálnám.



2013. aug. 31. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11 válaszoló! Neked is köszönöm! Eszembe sem jutott, hogy a honlapjukon megnézzem.


Eltűnt az első két hozzászólás.

2013. szept. 1. 12:02
 13/22 A kérdező kommentje:
Már el is ment a párom megvenni. Sajnos holnap fekszünk be a kórházba, azért is akartam kicsit jobb minőségű pelenkát.
2013. szept. 1. 12:06
 14/22 anonim ***** válasza:

Jaj, Kedves, nem azért írtam, hogy sírj.:( Annak viszont örülök, ha sikerült egy kis erőt adnom, arra ilyen helyzetben mindig nagyon nagy szükség van. Remélem, nem kell sok időt kórházban töltenetek, és gyorsan haza is mehettek!

Ja, a pontozókat csak mellesleg jegyeztem meg, alapvetően nem érdekelnek, nem miattuk jövök erre az oldalra, sokkal inkább az olyanok miatt, mint Te (és szerencsére még sokan mások is). 9-es válaszoló voltam.

2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp meghatódtam azon amit írtál! Nagyon jól esett! Igazán jó érzéssel tölt el, hogy vannak még olyan emberek mint te! Sérvműtétje lesz a kislányomnak. Remélem gyorsan hazakerülünk, eleget volt már szegény kórházba.
2013. szept. 1. 14:27
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

Én írtam az egyik választ, amit töröltettél. Végül is jogos volt, és sajnálom. Nem derült ki a kérdésedből a súlyos problémád. És sajnos nagyon sok az affektáló "ősanya", aki már nem is tud értelmesen megnyilatkozni, csak gügyögve, annyira megszűnik nő és feleség lenni, csak ANYA nagybetűvel, és mindenki kapja be, akit más téma is érdekel.

Kérlek, ne haragudj, sajnálom, hogy nehéz helyzetben vagy.

2013. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ó, szegényke. :( Igen, sejtettem, hogy rendszeres látogatók vagytok a kórházban. Reméljük, gyorsan és zökkenőmentesen túl lesztek ezen a beavatkozáson! Drukkolok, hogy így legyen!


Utolsó, szerintem a kérdezőnek esze ágában sem volt töröltetni a válaszod (nézd csak meg, még Ő kért elnézést, amiért úgy tette fel a kérdését, ahogy), inkább arra szavaznék, hogy valaki jelenthette esetleg - de ez csak az én véleményem.

Nem tudhatjuk, hogy ki miért kérdez valamit, és miért éppen úgy, ahogy teszi. Ez egy szerencsétlen beletrafálás volt, de biztos vagyok benne, hogy a tanulságot levontad belőle. Ne rágódj rajta, biztos vagyok benne, hogy nem haragszik Rád. Szép estét. :) (9-es válaszoló)

2013. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem haragszok senkire! Nem én töröltettem az első két választ! Igazából csodálkoztam is, mivel így az én válaszaim se úgy jönnek ki az elején ahogy az eredetileg volt. Mindenkinek mindent köszönök! Tényleg nincs bennem harag! Már csak az volna jó ha aludni is tudnék!
2013. szept. 2. 00:52
 19/22 anonim ***** válasza:

3as és 5ös vagyok. (előtte 5ös és 7es )

Én töröltettem az első 2 választ.

2013. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te vagy itt a cenzor?
2013. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!