Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy puszilgatjátok a...

Ti hogy puszilgatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Ha szeretgetitek arcra puszi,homlokra,nyakra?Van hogy szájon pusziljátok,vagy bele a kis nyitott szájába?
2013. szept. 1. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van egy 3 éves kisfiu az ismerettségünkben. A keresztanyjáék smárolják őt......nem tudja h mi az. igy minden idegennek a szájára akar puszit adni...

Sztem nem normális dolog....az h félrecsuszik más, na de h a saját gyerekemet szándékosan szájon csokoljam.....

És azok pontoznak le akik ezt csinálják....

2013. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezt csinálom, kedves utolsó, de mégsem én pontoztam, habár volt olyan valaki aranyos és betegnek nevezett. Letojom a százalékokat, azt is, hogy nekem hány van és ezért nem is pontozok. Nálunk ez szokás, ahogy nálatok más. Apa és anya szájra is ad puszit, egyik gyerekemnek sem jutott eszébe másnak oda puszit adni. Nem tudom miért kell ócsárolni azt, aki másképpen csinálja. Ha nem tetszik ne nézzen oda.
2013. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!