Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogunk visszaszokni?...

Hogyan fogunk visszaszokni? Vagy szoptassam továbbra is igény szerint? És majd magától visszaáll?

Figyelt kérdés
kisfiam 7 hetes. a szülés utáni 6.héten megjött, ettől kevesebb lett a tejem. addig 3-4 óránként evett,nem volt semmi gond. a kevesebb tej miatt 2 óránként, ill igény szerint - előfordult, hogy 1-1,5 óránként - kellett szoptatnom, hogy elég tejhez jusson. Most már elég lenne, de nem tudunk visszaállni a nagyobb szünetekre. sokszor most is óránként sír, de mikor cicire teszem, nem eszik, csak cuppog. az össze vissza evéstől teljesen felborult a ritmus, össze vissza alszik, eltolódik a fürdés ideje, semmi rendszer. szerintem őt is zavarja, vagy csak engem?
2009. nov. 1. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy megváltozott a tejed íze, mert megjött és lehet, hogy már nem ízlik a babának úgy. Valószínű éhes marad és azért sír. Próbáld meg tápszerrel, hátha normalizálódik a helyzet. Vagy kérdezd meg a védőnődet, ő biztos tud segíteni.
2009. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk az elején volt ilyen, mert a babám tápszerrel kezdte, mert az intenzíven volt egy hétig szülés után, és begyulladt a mellem, meg nem volt elég a tejem. plusz a cumisüveg miatt kínlódtunk egy hónapot, amíg átszokott cicire. Mert nagyon szerettem volna szoptatni. akkor azt csináltam, hogy kicsit várakoztattam, hiába sírt, mert ő is nealudt rajta meg ilyenek. akkor rájött egy idő után, hogy akkor kell enni, amikor lehet. a mai napig nagy cicis, 10 és fél hónapos. :)
2009. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!