Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves korban kosarazni...

16 éves korban kosarazni érdemes, ha nem profi akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szüleim szerint elfelejthetem a továbbtanulást, ha most elmegyek egy jó csapathoz. Szerintetek beleférne a mellette egy jó bizonyítvány?
2013. jún. 8. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és szeretnék igazolt lenni, ami heti 5 edzéssel jár.
2013. jún. 8. 21:04
 2/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Minden megoldható, csak szorgalmasnak kell lenni. Ha neked ez megy akkor szerintem nincs akadálya. Bizonyítsd be a szüleidnek, hogy a sport és a tanulás tökéletesen kiegészítik egymást.
2013. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egy első osztályú csapatban van olyan fiatal, aki tanul mellette. Megoldható minden :) Most kezded a kosarat, és így tervezed hogy majd jó csapatba kerülj, vagy már kosarazol egy ideje?
2013. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kosaraztam, de nem bajnokságban, nem is teljes csapattal.
2013. jún. 8. 23:32
 5/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp érdemes :) Én még csak 13 éves vagyok , heti 5x90 perces edzésre járok :) Ha van hozzá egy kis tehetséged , kezd el!
2013. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem veszi el nagyon az idődet?
2013. jún. 9. 18:37
 7/7 anonim válasza:

Nem , van időm mellette bőven :)

És ottvannal pluszba a csapattársak is :)

2013. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!