Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kövér a lányom?...

Szerintetek is kövér a lányom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Holnap lesz 2hònapos a lànyom.5300g,csak anyatejes,igèny szerint szopizik.Szerintem szèp kis formàs,vannak hùrkài a combjàn,kis tokàja de a kövèrtôl messze van.Meg szerintem egy kisbabàra nem mondjuk hogy kövèr,inkàbb örûl az ember hogy fejlôdik.Ma is azt mondja nekem egy nô ja de szèp,milyen kövèr.Majdnem mondtam hogy az a..àd a kövèr. :-) Szerintetek is kövèrnek szàmìt egy 2hònapos 5300grammos baba?
2013. szept. 2. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, mert a husis babák a legcukibbak!
2013. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hány centis most?
2013. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
56 centimèter most.
2013. szept. 2. 15:29
 14/20 anonim ***** válasza:
Van kövér baba,de a tied tuti nem az.Bár én is hallgattam,hogy sokat eszik a lányom.Enyém 3400grammal és 56centivel született.2hónaposan és 1 hetesen pedig 5500gramm és 62centi volt.
2013. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most akkor ezek szerint egy kicsit husisabb, de majd úgyis lesz olyan hogy csak nyúlik... no meg amikor elkezd majd rendesen mozogni, kúszni-mászni, akkor változik a helyzet. Ha anyatejes, nem tudod túletetni.... úgyhogy nyugi, nem kövér!
2013. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na ezt is mondtàk màr nekem is hogy sokat eszik,mert igèny szerint szoptatom.Egy anyatejes babànàl nincs olyan hogy sok,szerintem.Èn nem az òràt nèzem hogy 3òrànkènt egyen,amikor szeretne eszik. ennyi.
2013. szept. 2. 15:49
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen èn is így gondolom Kedves 15-ös.
2013. szept. 2. 15:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér! Havi kb 1 kg gyarapodás, nem extra szerintem. Amíg meg nem duplázza a súlyát addig ilyen tempoban gyarapodnak a babák.
2013. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én tegnap mértem a fiacskamat (6 hét 4 napos volt), 5020 gramm volt, szóval Ő két hónaposan nagyobb lesz mint a te lanykad.

Ehhez egyébként jelenleg 57 cm a hossza. (3470 grammal és 53 cm-el született)

Nem mondom h nem husi, vannak combijai és puszilgatnivalo pofija tokaval. :-)

Nekem folyamatosan azt mondjak h milyen nagy baba, de nem foglalkozom az ilyen beszolasokkal.

2013. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van amerre a kövért nem csak a kövér értelemben használják, hanem arra is, hogy szép, egészséges, jó méretű. Pl. nagyanyám a virágokra is mondja rendszeresen, ha szépen nőnek, hogy olyan jó kövér leveleket hoznak stb.
2013. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!