Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél kb 2 év volt a gyereke...

Akiknél kb 2 év volt a gyerekek születése között, sok nehézség volt? Melyik a legnehezebb időszak?

Figyelt kérdés
Segítségem nincs, a rokonok több órányira laknak, a férjem sokáig dolgozik. Nagyon szeretnénk ezt a babát, de félek is hogy hogyan fogok boldogulni a két gyerekkel. A nagyobbik nehezen fogadja majd el hogy nem csak vele foglalkozok? Most olyan jó gyerek, aggódok hogy megváltozik rossz irányba. Mennyi idő alatt alakul ki egy napirend? Anyukám el tud jönni az első 2 hétre, addig bele lehet rázódni?
2013. szept. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal könnyebb volt két gyerekkel mint eggyel. Már akkor megvolt a nagy miatt a napi rutin, így csak a kicsit kellett hozzá szoktatni. Párommal is sokkal többet tudtunk együtt lenni. A nagy nálunk is egy kis angyal és szerencsére a kicsi lány születése sem változtatott ezen. Mindig nagyon segítőkész volt. Bármit kértünk, mindent megcsinált. Azóta eltelt egy év. Gyorsan rohan az idő :) még most is nagy a szeretet egymás között. Bár a kicsi folyton beleviszi a nagyot a rosszba. Szóval én csak azt tudom mondani, hogy hajrá, sok sikert :D
2013. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rájuk nézek amikor együtt vannak, játszanak, szeretgetik egymást, hogy is mondjam, túl csordul a szívem.

Lesznek nehézségek is, nálunk az volt a legrosszabb amikor mindkettő egyszerre volt beteg, pl hányós-hasmenős, vagy influenza, akkor én is sírtam velük..

Féltékenység nálunk nem volt,amióta a kicsi helyzetet változtat talán azóta egy kicsit.

Én ott szúrtam el, hogy nem alakítottam a nagyhoz a kicst, próbáltam, de mivel a kicsi etetése igen körülményes volt, feladtam.

Egyébként pedig én bármikor bevállalnám a harmadikat, csak a körülmények miatt nem lehet..

2013. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyit, hogy nekem a legnagyobb parám az volt -onnantól kezdve, hogy megtudtam úton van a tesó-, hogy tudom-e egyformán szeretni, őket, tudok-e egyformán adni nekik mindent..

Most már túl vagyok ezen:) Mert tudom:)

2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs,de ez engem is érdekel,mert hasonló helyzet van nálunk is! Engem érdekelne az is,hogy egy szimpla fürdetést 2 babával egyedül hogyan lehet megoldani vagy akár egy sétát vagy egy boltba menést?!
2013. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nehéz, amikor a pici elkezd mászni és elveszi a nagyobb játékait, lerombolja azokat, széttépi, stb.

Tehát kb 7 hóstól 1 évesig nehéz. Előtte csak fekszik, utána meg már megérti.

2013. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. :)
2013. szept. 3. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!