Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenítitek a...

Mivel fertőtlenítitek a babakádat, hogy tiszta is legyen eléggé, de ne legyen káros a fertőtlenítő maradványa a babára?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kimostam sima CIF-fel, és utána jól kiöblítettem. Egyszer telibef...ta az egyik, de totálisan, akkor a takarítás után egy fertőtlenítő kendővel áttöröltem, de ennyi.
2013. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem babakádban fürdetem a 6 hónapos fiamat,(kinőtte a babakádat) de a nagy kádat én is Cif-el szoktam fürdés előtt kimosni. Indokolt esetben pedig Domestost használok, majd nagyon alaposan kiöblítem. Nem hiszem, hogy több klórmaradvány maradna benne, mint ami alapból a csapvízben található.
2013. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer átmosom Domestossal! Jól kiöblítem és kész!
2013. szept. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
saját tusfürdőmmel és körömkefével.
2013. szept. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha koszos akkor Domestossal, de tényleg csak akkor ha pl belekakált, egyébként babatusfürdővel és súrolószivaccsal.
2013. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm - most lehet megköveznek, de ha nincs baleset, én nem fertőtlenítem naponta a kádat, és semmi baja a lányoknak - másfél éves volt a nasgyobb lányom, mikor megérkezett a Húgi, egy kádba fürödtek, de nem súrolgattam...
2013. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én heti 1x ecettel mosom át a babakádat, 9hónapos, gyönyörű a bőre.
2013. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én általában csak babafürdetővel és forró vízzel, indokolt esetben pedig Sanitollal.
2013. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azt elfelejtettem írni, hogy a babánk bátyjának van egy szemölcs, amit uszodában kapott el, ezért fontos, hogy minden nap fertőtlenísem. Florasepttel szoktam, csak félek, túl sok marad a kádban, hiába öblítem ki alaposan.


A Sanitolt nem ismerem, utánanézek, mi az.

2013. szept. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!