Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell felülni egyedül a...

Mikor kell felülni egyedül a babának?

Figyelt kérdés
A ti picurotok mikor ült fel először és azóta hányszor? Lehet neki segíteni,hogy megtanulja? Nem vagyunk elkésve? Mi 7 hónaposak vagyunk, már szépen könnyedén mászunk,kezdi felhúzogatni magát a bútorok segítségével,mindig akarna menni de egyszerűen nem akar felülni. Ha felhúzom a kezeivel,akkor picit dülöngélve ül pár másodpercig aztán megy hasra és mászik. Lehet hogy előbb tanul meg menni mint ülni? Olyan létezik? Hiába mutatm meg neki,nem érdekli az ülés.
2013. szept. 3. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.Minden baba másképp fejlődik.

Az enyém mászásból ült ki oldalra, 2 hét alatt tanulta meg.

6,5 hónaposan,már stabilan önállóan ült.

Most 8 hónapos azóta is sokat mászik,és csakis ülve játszik.

Sétálni is tud már a bútorok mellett,de az még nem tökéletes. :D

2013. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi majd meglátjuk
2013. szept. 3. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 9hós koráig kell megtanulnia felülni.Nekem 7hósan már ült,és sokat is.Elvileg baj ha kimarad valami mozgásforma.Nem fog szerintem elöbb járni,mint ülni.
2013. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányunk 10 hónaposan ült ki mászásból és még utána legalább 1 hónapig támaszkodott minimum az egyik kezével. Van olyan baba, aki először feláll (kapaszkodva) és állásból ül le. Nem kell neki mutogatni, meg felültetni. Így is nagyon ügyes a babád, többet csinál, mint az átlag, ezt is meg fogja csinálni magától.
2013. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem,ő majd tudja,hogy mit akar. :)
2013. szept. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!