Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hónapos babátokat mennyi...

5-6 hónapos babátokat mennyi ideig hagyjátok tv-t nézni?

Figyelt kérdés
A kisfiam most már kezdi élvezni a tévézést :) bár persze még nem ért belőle semmit, de már huzamosabb ideig lekötik a színek meg a zenék, jókat nevetgél, magyaráz a mesék közben. Őszintén szólva ilyenkor nincs kedvem kikapcsolni, és van, hogy akár fél órát is ül előtte a pihenőszékében. Szerintetek ez káros? Mi a véleményetek, tapasztalatotok?
2013. szept. 3. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semeddig, ráér még azzal, teljesen felesleges.
2013. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, a szakemberek eléggé egyetértenek abban, hogy igenis káros.

Mi amúgy sem nagyon tv-zünk (netről letöltjük ami érdekel, sosem megy a tv csak úgy, akkor kapcsoljuk be ha valamit én indítok...), így azt sem volt nehéz betartani, hogy a gyerekek ne nézzék - főleg babakorban, mert egyáltalán nem tv-ztek. Bölcsis korukban már igen, de én szabályoztam hogy mit és mennyit, most ovisként is így működik.

2013. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
semeddig.nem jo ha már most rászokik,neki még a külvilágot kell először felfedezni.
2013. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmeddig és nagyon káros a szemére is és az idegrendszerére is.
2013. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1,5 évesen nézett először, azóta is max 15 percet nézhet, szerencsére azt sem minden nap igényli,
2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9 hónapos kisfiam még sose látott tv-t. Megzavarja az idegrendszerét...
2013. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Te ennek még örülsz is és büszkén meséled??

Én szégyellném magam a helyedben.

A gyereknek semmi szüksége TV-re ilyen korban (később se nagyon...), ráadásul a villódzó fényekkel jól elrontod a szemét.

Gratulálok!

2013. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nnnna...
2013. szept. 3. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon káros neki, inkább ne kapcsold be.
2013. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiunk, nem néz tévét. Kisebb korában velünk volt, amikor Híradót néztünk (azóta leszoktunk róla, inkább együtt töltjük az időt, gyorsan meg lehet szokni), teljesen rátapadt, ha pl lábbal takartam, igyekezett kikerülni. Nem kell ez nekik...
2013. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!