Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka szélein lévő fodorral...

Pelenka szélein lévő fodorral mit kell tenni?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom és eddig csak ráadtam a pelenkát, sosem igazgattam, jó volt így is.

Erre ma pont itt volt a védőnő mikor pelenkáztam és letolt, hogy miért nem teszem be a pelenka fodrait, így ki fog folyni a kaki.

Sose hallottam még erről, ezért utánaolvastam neten, viszont itt meg azt találtam, hogy valaki éppen hogy kihúzogatja a fodrokat.


Ti csináltok bármit is a fodrokkal??


2013. szept. 4. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindig kifelé hajtottam őket, hogy ne legyen kényelmetlen.

A 2.babámmal mosható pelusunk volt, engem amiatt tolt le a védőnő. Ne foglalkozz vele, úgy csinálod, ahogy Nektek jó!

2013. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn is kihuzogatom. Annak tuti nem kell bent lennie. ha bent kellene lennie, akkor úgy gyártották volna, hogy befele essen.
2013. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell húzogatni, különben tényleg könnyebben kifolyik a kaki. De ha idáig sem voltak ilyen gondok, akkor nálatok mindegy is. Én már az első pelenkázásokkor megkaptam ezt az anyóstól, hogy ő mindig így csinálja a bölcsiben (ahol dolgozik), tegyem én is így! Parányit felhúzott vele, mivel én meg úgy szoktam, hogy mielőtt ráadom jól kinyújtom, hogy minden fodor eleve már kifele nézzen, persze utána azért leellenőrzöm, de túl sok teendő már nincs olyankor.
2013. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem hogy befelé legyen?

nekem második gyerekem de kezdetektől úgy csinálom hogy én is mielőtt ráadom jól kihúzogatom szinte egyenesre,majd ráadom,rajta is meghúzogatom :) és ha rajta van,alányúlok oldalról az ujjammal és kiigazítom az alsó gumírozást,csak így végighúzom az ujjam a feneke aljától úgy a pöcörőig,majd a külső fodrokhoz igazítom ezzel a mozdulattal,és kész,ez úgy 2 másodperc amúgy csak leírva hosszú :)

2013. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ki kellene húzogatnom a fodrokat?
2013. szept. 4. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nektek így jó, nem folyik ki a pisi, kaki, akkor minek foglalkozol másokkal? Neken is szólt be a védőnő, de magasról tojtam rá. Oké, azért hülye én sem vagyok, örülök ha segíteni próbál, de akkor éppen nem azt tette.


Egyébként én is kifelé hajtom a fodrokat, de muszáj mert nekünk tényleg kifolyik a pisi ha rosszul áll.

2013. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ki kihúzogatom a fodrokat, miután ráadtam benyúlok alá és még jobban kihúzgatom őket, de nálunk néha így is szokott történni baleset, hogy kifolyik a pisi, kaki, pelenkától függetlenül, mert többfélét használok. Nekem egy barátnőm mondta, hogy kis kell húzkodni, igazgati, mikor pár hetes volt a babám is jött látogatóba, azóta figyelek oda a kihúzkodásra.
2013. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!