Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járókát vegyek? Kinek...

Milyen járókát vegyek? Kinek milyen van? Megosztanátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Vanak fa járókák és ezek a műanyagok, ilyen hálóval az oldalán..

A fa felé hajlok én is és a párom is.


2009. nov. 2. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Fát vegyél!

Nekünk sűrű szövésű hálós van (cam), de nem lát ki belőle jól a lányom, ezért mindig üvölt(ött) benne. Felraktam a padlásra.

Dédinél fa van neki, 20 perceket is eltölt benne sírás nélkül.

2009. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is fa van, eleinte pár percekre tettem csak be, majd egyre több időre és most 9hónaposan akár fél órát is el van benne amíg teszem a dolgomat délelőtt. Tudja már hogy olyankor dolgom van, neki ott kell lenni. Máskor nem nagyon van betéve, csak ha nagyon muszáj, akkor is csak pár percre ha éppen nem tudok rá figyelni valamiért.
2009. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is fa járóka van, nagyobbak mint a hálós. Úgy tudom az orvosok sem ajánlják a hálósat pont a láthatóság miatt. :) Mondjuk olcsóbb, de a neten vannak használt fa járókák.


Fa, több pozícióban állítható a magassága, gurulós és összecsukható. A kislányom szeret benne lenni, tudja, hogy akkor anya elfoglalt. Eljátszik, hempereg, gyakorolja a kúszást.


4,5 hós baba anyukája ja 5-én már 5 hós :D hogy repül az idő

2009. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!