Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg? Képtele...

Melyiket vennétek meg? Képtelen vagyok dönteni. Esetleg megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

A babánk 8 hónapos, de már nem fér el a hordozóban. Egyrészt totál lelóg a lába, de az még nem is lenne baj, hanem egyszerűen nem tudom becsatolni, mert nem enged tovább az öv. Így is görnyed benne. 9 kg körül van és76-77 cm.

Szétnéztünk már bababoltokban, de nem tudok dönteni.

4Baby, Cotobaby Swing vagy Exobe Baby guard??? Mindenképpen dönthetőt szeretnénk, mert még magától nem ül fela Kicsi csak segítséggel, utazás közben pedig jobb neki is a kényelem.

Ha használtátok valamelyiket meg voltatok vele elégedve?

Én attól félek, hogy nem lesz-e idő előtt szűk a gyereknek. Olyan keskenynek tűnik az alsó része.


Segítenétek?

4Baby:

[link]


Cotobaby Swing:

[link]


Exobe Baby guard.

[link]


2010. máj. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeket sajnos nem ismerem, de azt látom, hogy mindegyik alján van műanyag talp. Amikor vettem az autósülést, az eladó mondta, hogy az a jó, amelyiken nincs műanyag, mert az még emel rajta, és később be fogja ütni a fejét, ha már nagyobb lesz. Mi ilyet vettünk végül:

[link]

2010. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a második,vagyis a narancssárga tetszik a legjobban.:)

Ha a picúr csajszi akkor csaj ajánlom.:)

2010. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak*
2010. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyerekülés ügyben a töréstesztekkel kell kezdeni. Ez olyan dolog, amiben szerintem nem szabad spórolni. Ezeket az üléseket nem ismerem, és nem is nagyon olvastam róluk tesztekben, innentől kezdve én nem nagyon bíznék meg bennük.


Nekünk Concord Ultimax ülésünk van, igaz, ez nem egy olcsó ülés, de 0-18-as kategória, tehát újszülött kortól is használható. 2 irányból beköthető, tehát háttal is, és ez egy ülni még nem igazán tudó babának ideális. Dönthető is. És tuti nem növi ki a gyerek mindaddig, amíg el nem éri a következő kategóriát, az én lányom majdnem 3 éves koráig használta (és akkor is hosszra nőtte ki, amúgy nagyon szerette és kényelmes volt neki)


Elnézést, hogy nem pont a kérdésre válaszoltam, csak leírtama tapasztalatomat, hátha segít.

2010. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A linkekben szereplők nagyon jók!Dönthetők, és min 4 éves koráig jók!Nekünk a második linen szereplő van, és most nőtte ki a lányom (4 éves)
2010. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az eddigieket. Az első nekünk azért nem jó, mert nem dönthető. Azért van műanyag az alján, mert azon van egy sín, amin 6 fokozatban állítható az ülés. Egyébként ezt a fajtát is néztük, hisz 10-12 éves korig elvileg jó.

Az utolsó pedig azért, mert viszonylag hamar kinövi. Mi sem spórolunk, de azért a legdrágábbat sem venénk meg. Az utolsó típus max 3-4 éves korig használható, míg amiket mi néztünk 6-8 évesig.

2010. máj. 18. 18:02
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 18.01-es hozzászóló!

Komolyan már kinőttétek???

Nekünk azt mondták minden boltban, hogy 25 kg-ig, de ált. 6-8 éves korig jó.

Akkor már mindegy, hogy ha 0-18 kg-sat nézünk?

2010. máj. 18. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyereküléseknél nem a kiló számit,mert egy 4 éves gyerek lehet,h "csak"18 kiló,de hiába vesztek 9-25kilóig gyerekülést ha a gyerek kilóg belőle!

Én sem tudtam ezt amig nem jártunk gyerekülések után,aztán a hozzáértő eladók felvilágositottak!

Igaza van annak aki irta,h a törésteszteket kell figyelembe venni! A besafe gyereküléseknek nagyon jó tesztjük van,halálos baleset még nem történt ezekben az ülésekben,bár nem olcsók,de szerintem megéri ezeket a szempontokat figyelembe venni!

2010. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2.-ra szavazok.Minden szempontnak megfelelőnek tűnik.
2010. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 3.-at vettem a lányomnak és nagyon szeretjük. Könnyen tisztítható, kényelmes neki (úgy látom :)) és nagyon szép szerintem. Meg jól fogja a biztonsági öv, szóval szerintem biztonságos is. Most még szűkítővel használjuk, mert még csak 9,5 kg, 10 hónapos, remélem azért jó lesz 4 éves koráig legalább, mert akkor már több, mint 3 éves lesz és akkor azt tudom majd mondani, kiszolgálta az árát.
2010. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!