Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség! Miért nem alszik a...

Segitség! Miért nem alszik a 6 hós fiam?

Figyelt kérdés
Fél hónapja raktuk át külön másik szobába. Idáig jól elvolt. 2 alkalommal végig aludta az éjszakát is. Viszont pár napja ha vacsi után el is alszik akkor 1 óra múlva felriad, nem alszik vissza legalább 1 órán át. Hiába ringatom, énekelek, már dologélt is kapott, mert gondoltuk, hogy a foga jön, de nem. Majd ha kap még egy adag tápszert akkor visszaalszik, cumi a szájába és kész. Majd megint felébred óránként üvöltve és nagyon nehezen alszik vissza. 4 óránként kap enni este, az eltelíti a pocakját és visszaalszik. Pár napja voltunk a nagyiéknál, ott valamiért megijedt az apósomtól. Ha csak ránézett sírni kezdett, idáig nem volt ilyen. Gondoltam, hogy biztos emiatt alszik nyugtalanul, hogy rémálmai vannak. Nappal se tudom kitenni a lábam, mert sír, ha nem lát. Lehet, hogy szeparációs szorongása van? Másnál volt ilyen szitu?
2013. szept. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Rémálma nem lehet, az még nincs ilyenkor. Sok minden történik a babákkal ebben a korban - fogzás, szepar.szorongás, mozgásfejlődés. Ez ezzel jár.
2013. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félhet is,de nem hinném,hogy rémálmok.Nemrég lett külön téve még.Ráadásul most kezdődik az anyakorszak első szakasza.Lányom 8hósan ahogy mászni és állni kezdett,azóta ha rájön,bennem kapaszkodik nyávogva.

Foga is lehet a gond,de ha nem tudod biztosra ne kenegesd,ne adj neki semmit.Nekem is sírt régebben a kicsi több embertől is,de már leszokott róla.De azért még mindig anya anya anya...

2013. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is 6 hónapos,és kb 2 hete nekünk a nappali alvással vannak komoly gondok.Előtte 3-szor is aludt napközben,most meg jó,ha egyszer elalszik,azt is úgy,hogy el kell ringatni,míg korábban csak letettem,és aludt..Ő is nagyon anyás lett,ha nem lát,sírdogál,ha visszamegyek hozzá,és lefekszem mellé a szőnyegre,nem enged el,kapaszkodik,kúszik rám.Gondolom ez lehet a szeparációs szorongás kezdete,bár én azt hittem,kicsit később kezdődik.Éjszakát még nem aludta el sosem,így ebben nem látok változást..Kitartást!

2013. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!