Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a hátrányai annak, ha egy...

Mik a hátrányai annak, ha egy 3 éves kisgyerekkel repülővel utazunk, ha nem is már az úton, hanem a felszálláskor? Mi kellemetlen esetleg neki?

Figyelt kérdés
amire gondolok,fülzúgás,esetleg hányinger vagy bármi ami kellemetlen lehet
2013. szept. 6. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

mi utaztunk majdnem 3 évessel és 4 évessel együtt, én is féltem ,hogy sírás lesz, mert bedugul a fülük, esetleg félni fognak

nagyon élvezték, a le és a felszállást egyaránt, végig semmi baj nem volt velük sem az odaúton sem visszafelé

volt nálam szőlőcukor, ha bedugulna a fülük, de nem kérték

2013. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisebb gyerekek még nem félnek az ilyen dolgoktól,mert nem tudják,hogy baj is lehet.És a gyerekeket kevésbé zavarja a fülbedugulás is ,mint a felnőtteket :) Én nekem személy szerint a füldugulás volt rossz csak,más nem.Meg hát a kezdeti félelem.De sima út volt,hazafelé viharba is voltunk,de már nem féltem.
2013. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!a szőlőcukor mire jó?és ez a füldugulás erős amúgy?még sosem repültem..
2013. szept. 9. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:

a szőlőcukor miatt több nyál termelődik, az pedig le kell nyelni

a füldugulás pont olyan, mint amikor magasabb terepen vagy és bedugul, ha sokat nyelsz közben, akkor előbb kidugul

ezért vittem a szőlőcukrot, de nem is érdekelte őket, hogy be van dugulva a fülük, annyira örültek neki, hogy repülhetnek

2013. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óh,igy már értem,hát ha úgy alakul,akkor én is viszek a fiamnak,ahogy szereti ő a cukrokat biztos elszopogatja szivesen.. :) nagyon köszönöm a jó kis taktikád megosztását velem!
2013. szept. 10. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!