Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok járni nem tudó...

Ti adtok járni nem tudó babátok lábára ősszel, télen kocsicipőt?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 és fél hónapos. Vegyek neki őszre / télre kocsicipőt vagy felesleges? Eddig még nem volt neki. Csak már valahogy olyan furán néz ki, hogy csak zokni van a lábán.
2013. szept. 6. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom 11 hós és még nem jár.Ha hüvösebb van,adok rá most is félcipőt,télen is fog kapni cipőt ha nem jár még,de ha olyan overált találok,aminek van lába is,akkor nem.
2013. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam rá. Szerintem is olyan fura csak zokniban.
2013. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 honapos a kisfiam. Nekem nem fura akkor adok ra cipot ha majd jar. Amit telen fogok az a labzsak. Meg esetleg ilyen szoros mamusz. De en nem akarok cipot meg.
2013. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hidegebb lesz adok rá, de nem azért, mert furán néz ki. Reggelente már nekem is fázna a lábam egy szál zokniban. Amíg nem kell anorák, addig kocsicipőzünk. 4 hónapos most.
2013. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem neki cipőt. Csak nem merek még neki venni télre, mert ki tudja, mekkora lesz addigra a lába. Nem rég vettem neki őszi cipőt, hogy ne egy szál zokniban legyen, ha kiviszem és esetleg nagy szél van. Most még lötyög benne a lába, de szerintem egy hónap múlva már jó lesz rá. :)
2013. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor én is beszerzek neki egy kocsicipőt vagy meleg tutyiféleséget.
2013. szept. 6. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
én is adok rá mert nekem is fázna a lábam egy száll zokniba a kocsiba ülve
2013. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a furaság, hanem hogy ne fázzon. Persze, hogy adok rá, hiszen hűvös van.
2013. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ősszel dupla zoknit adtam rá.A második téli vastag volt, mert a cipőt lerúgta.
2013. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!