Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes Anyukak! Ti...

Kisgyermekes Anyukak! Ti jartok el parotok nelkul szorakozni, kikapcsolodni, iszogatni?

Figyelt kérdés
Parotok mit szol hozza?
2013. szept. 7. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

4-es vagyok! Mi a problémátok a válaszommal? H nem járok el inni???? vagy mert a 7 hónapos babám mellett nem a disco a legfontosabb tevékenységem???

Én nem nézem azt se le aki elmegy mindenkinek szíve joga eldönteni de kicsit azért szálljatok magatokba!

2013. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésben nem bulizásról volt szó, hanem szórakozásról, kikapcsolódásról. Ez nekem nem a discot jelenti, hanem mondjuk mozit, biliárdozást, bowlingozást, korcsolyázást. El szoktam járni, úgy havi 1-2x. A férjem nem szól hozzá semmit, ő is eljár néha. Eljárunk kettesben is.


Nyugodtan meg lehet érte szólni. Ahogy azért is, mert a lányom elvan akár órákat is a saját apjával - fújj, de szaranyavagyok!

2013. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Kikapcsolódni eljárok, iszogatni nem. De csak azért mert soha nem iszom!!!

A barátnőmmel voltunk csajos filmen moziba, pizzázni, vásárolni.

Férjemmel közös baráti párral moziba szoktunk járni kb. havi 2x ha van jó film.

Férjem is eljár nélkülem a barátaival autós programokra pl.

Nincs sértődés egyikünk részéről sem, és véleményem szerint ennyi kell is mindegyiküknek.

2013. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó előtt azért említettem az ivást meg a discot mert eljárok én is más tevékenységet csinálni de másnak az nem tetszik. Így jutottam arra a kérdésre h akkor az jobb volna???

De nem tudom miért szólsz bele olyanba amit fel se tudsz fogni??? A saját minősítésed meg a te dolgod! Ha te annak érzed magad sajnállak inkább változtass magadon h ne így érezd!

2013. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szilvi01 ***** válasza:
55%
16 hónapos a kisfiam 3x voltam már discóba mióta megszületett, és kb 3-4 szer voltam már borozni barátnőmmel. Nem tartom magam emiatt szar anyának. Másnap ugyanúgy kelek hozzá és teszem a dolgom, főzök és stb..Párom havi 2-3 alkalommal eljár sörözni a haverokkal. Nincs ezzel semmi gond, fiatalok vagyunk még kell a kikapcsolódás. Együtt viszont 2 éve nem voltunk sehol mert nincs kire bízni a fiúnkat, úgyhogy mi külön járunk el. Legutóbb júniusban voltam discóba, hajnal 3 ig táncoltam ..ez teljesen feltöltött kiadtam magamból mindent:) és ilyenkor megiszok 1-2vodka epret mert már nem szopizik. Amíg szoptattam (10 hónapos koráig) addig is eljártam de nem ittam alkoholt és max 10 re már otthon voltam.Párom mondta menjél mozdulj már ki, ő is látja már hogy néha muszáj kikapcsolnom. :)
2013. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szól hozzá semmit, ő is eljár a barátaival néha.
2013. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elítélni aki kicsit kikapcsolódik,amíg a babának ez nem rossz és az apának sem.Én jelenleg nem járok,mert 2 hónapos a kisfiam,de míg nem volt meg,addig a nagyobbik gyerek mellett elmentem,nem discoba,csak plázázni,kicsit borozni barátnőmnél,vagy egy fagyi,süti,egyéb,szerintem ennyi mindenkinek kell.Most csak vásárolni megyek heti 1-2-szer,de a párom nagyon segítőkész és ha kicsit nagyobb lesz,már mondta hogy nyugodtan menjek el barátnőzni,néha ő is elmegy 1-2 sörre barátaival,múltkor meg bográcsoztak itthon,beszélgettek ,én meg babáztam.Szerintem kell is,mert mindig itthon a gyerekekkel,előbb utóbb könnyen bekattanhat az ember.
2013. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Párom nélkül nagyon ritkán több évente kb. 1x, de párommal is évi 1-2 alkalommal megyünk el szórakozni.
2014. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!